Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi lehet ez a gyűrűn? Hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a gyűrűn? Hibás az arany? Érdemes vissza vinni a boltba? Képek alul

Figyelt kérdés

Itthon vettük észre, hogy a gyűrűn mintha kopás lenne. Ilyen "csík" van benne. Ez normális, hogy nem tökéletes az arany? Mit tennétek? Egyébként élőben észre se venni, csak ha nagyon közelről figyelem, szóval szerencsére nem látszik.

2 képet rakok ki, a másik a válaszba lesz. Nem tudok telefonról 2 linket másolni.

[link]



2021. jan. 21. 16:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Bal oldalon van a csík.

2021. jan. 21. 16:48
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Vidd vissza!
2021. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kopás lehet vagy mi?

Egyébként normális, megbízható ékszerboltból van.

2021. jan. 21. 16:54
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Mindegy mi, általában van rá gari és javítják.
2021. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy selejt öntvény. Eladták nektek teljes áron. Vidd vissza.

Habár, lehet, hogy rád fogja.

2021. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Az is lehet, hogy használtan vette és úgy adta el.
2021. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nekem is inkább használtnak tűnik. Majd kérlek írd meg, mi lett a végeredmény.
2021. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem használt,hanem felújitott. Látszik az összeillesztés helye,ez a gyűrű egy másikkal lett összeolvasztva,elég nagy esztétikai hiba.Azért az eladónak látni kellett volna,vidd vissza cserélje ki!
2021. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy november elején kaptam, de mivel nem hordtam ( covid miatt szinte sehova se járok), így tudom hogy nem én okoztam ezt rajta. Be se vertem sehova a kezem, hogy ilyen repedés legyen rajta.

Mit tegyek így? Sajnos most vettem észre, már lehet későn.

2021. jan. 24. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában aranyra 1 év garancia van. Vidd vissza és kérdezd meg, hogy javítják-e.
2021. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!