Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy elájultam mikor meg kérte a kezem?

Figyelt kérdés

6 éve élünk együtt és én már bele törődtem hogy nem fog megkérni. Kb 3 éve nagyon vártam mikor nyaralni mentünk vagy valahova kettesben de sosem kért meg én mindig szomorú voltam aztán azt hittem nem is akar csak mondja.

2 hete kérte meg a kezem, hétvégén filmeztünk én elmentem a mosdóba és mikor vissza mentem a szobába ott térdelt a gyűrűvel. Én mindjárt elájultam.


2021. máj. 28. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
aha, hiheto.. de nem, nem normalis.
2021. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

aranyos vagy :)


nincs ezzel semmi baj. ne egy átlagos eset, de normális.

2021. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Több szempontból sem, de nem biztos, hogy ezért tetted fel a kérdést.

Ha ilyen könnyen elájulsz lehet van valami a keringéseddel, érdemes odafigyelned.

Azt meg, hogy te mikor vártad a lánykérést, miért maradtál mégis a pároddal, illetve, hogy milyen érzések vannak most benned, beszélgess a pároddal.

Egyébként sok boldogságot, ha ezt szeretnéd! :)

2021. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom, megbeszéltétek kinek mik a tervei, esküvő, gyerekek stb. Jaaa nem. Másrészt, én egyszerűen ezt nem tudom elhinni, iylet max a filmekben látni, hogy erős érzelmi ingerekre valaki elájul. Engem mikor megkért a férjem - magáról az eljegyzésről nem tudtam , hogy pont ott és akkor, de beszéltünk róla hogy kb mikor legyen - csak elsírtam magam és kész, nem ájuldoztam.
2021. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen ezeket megbeszéltük hogy lesz de nem mondta mikor. Gyereket mindig mondtam neki hogy már nagyon szeretnék és ő mindig csak annyit mondott hogy még kicsit várjunk.
2021. máj. 28. 23:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek kicsit többet és komolyabban a jövőről.
2021. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor ti ezt nem beszéltétek meg. Az nem megbeszélés, hogy letudja annyival, hogy majd, meg várjatok még egy kicsit.
2021. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
En azert kivancsi lennék mitol változott meg és eddig miért nem akarta.
2021. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Gàz
2021. máj. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez volt életed egyetlen fő célja, akkor normális.
2021. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!