Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Érdemes utalni rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes utalni rá?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk

2 éve együtt élünk mostanában sokszor említem a gyűrű témát, de a válasz mindig az hogy majd. Szeretne meglenni és akkor tervezni amikor nem számítok rá. Az utóbbi fél évben mindig úgymond számítottam rá amikor szülinap,névnap, karácsony ,kettesben romantikus vacsora volt,de soha nem történt meg.

Nekem fontos az esküvő és nem csak a papír miatt. Szeretném végre magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat. Szerintetek érdemes gyűrűt vagy esküvői ruhát mutogatni hátha....



2021. júl. 8. 09:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

Ha egy férfinak nem saját magától jut eszébe, hogy megkérjen, megette a fene az egészet.

Úgy nem is kellene, ha kikényszerítem.

2021. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
Nekem anno erre a férfi ismerőseim mindig azt mondták, hogy ha jön a kerdezősködés akkor nulláról indul a számláló..újra és újra..
2021. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, miért akarsz valakivel úgy összeházasodni, hogy ennyire nem ismered. Nem a 3 év a kevés, hanem hogy ilyen alapszintű dolgokat meg se tudtok beszélni. Nekem az sem világos, ő meg akar-e állapodni, ez a "majd" halasztgatás elég gyanús. Viszont biztos, ami biztos, ne házasodjatok addig, amíg egymást maximálisan ki nem ismertétek. Ebből lesznek a válások, meg a problémákat a szőnyeg alá söprő házasságok. Ne siesd el, simán lehet, hogy neked nem ő az igazi ilyen szempontból. De a kérdésre válaszolva: semmiképp ne utalgass az esküvőre, nincs értelme, hiszen magától nem mutat hajlandóságot.
2021. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne utalj semmire, milyen idétlen játék az már?

Nyugodtan mondhatod, hogy mit szeretnél.

De tudja már, csak nem érdekli.

2021. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Történt azóta valami? Én is lánykérést várok és szerintem hiába...
2022. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nem történt sőt kimerült hogy társ keresőn ismerkedik...

2022. jún. 1. 08:32
 17/18 anonim ***** válasza:

Te pedig tűröd??? Minek vagy együtt egy ilyen emberrel, mit vársz még tőle? Ezek után még szeretnél hozzámenni feleségül?

Biztos lehetsz benne, hogy sose fogja megkérni a kezed, ezzel a társkeresőzéssel egyértelművé tette, hogy arra vagy jó neki, hogy legyen egy állandó barátnője (aki főz, mos, takarít rá, meg akinek nem kell fizetnie a szexért), és várja melletted az igazit. Mit várja, rendesen keresi...

2022. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Sajnálom! Basszus tényleg igaz, hogy akivel nem, vagy nehezrn lehet házasságról beszélni, az azért van, mert nem akar elvenni és kész... Egyébként ugyan így jártam. Vártam a csodára, addig ő ismerkedett valami társkereső appon keresztül 🙂 A végén derült ki. Csak 5 évet vett el az életemből... Addig hitegetett. Majd amikor az egyik csaj bejött neki (biztossá vált), azonnal lelépett. Addig meg "Szeretlek Szivecske, nem kell kapkodni". Mocskok...
2022. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!