Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok egy csajról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy csajról akit 20 éves kora előtt már kétszer is el akartak jegyezni?

Figyelt kérdés
Jelen esetben én vagyok a pasi. Van egy lány ismerősöm akivel inkább csak ilyen köszönő viszonyban vagyunk vagy esetleg egy sablonos beszélgetést lefolytatunk. Én sokkal többet érzek iránta és el is határoztam magam hogy megpróbálok flörtölni vele. Nemrég voltunk kint Olaszországban és mivel a csaj félig olasz mindig ott tölti a szüneteket az apjánál. Ekkor terveztem flörtölni vele viszont kiderült hogy a csaj hiába múlt nemrég húsz éves már kétszer is el akarták jegyezni.(volt hogy pár hónap után) Azt észrevettem, hogy ott, Olaszországban nagyon bírják őt a pasik de ezen nem lepődtem meg mert sajnos itt is sokan udvarolnak neki. Ő nagyon hangos, tipikus olasz én meg visszafogottabb vagyok szóval a sablonos duma mellett nem sikerült annyira kiismernem. Mit gondoltok, egy ilyen lány aki ennyire népszerű milyen lehet személyiségileg?
2021. júl. 17. 14:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Akkor nem csodálkozom semmin. Pénzes családból származó, olasz, azaz gondolom katolikus, hagyománytisztelő fiúk voltak a kérők, ráadásul már egyik sem gyerek.

A csaj meg gondolom minőségi punci.

2021. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Te borzasztóan bizonytalan és önbizalomhiányos vagy. Inkább ezen dolgozz. Kit érdekel, hogy kikkel járt korábban. Magaddal foglalkozz és azzal, hogy te mit tudsz nyújtani. Ne másokkal akarj versenyezni, mert sosem leszel boldog.
2021. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
99%-ra tudom kiről beszélsz mivel van 2 közös óránk az egyetemen:D
2021. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó tényleg? És mennyire ismered?
2021. júl. 17. 15:29
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem a lanyrol szol, sokkal inkabb a magyar ferfiak szegenysegi bizonyitvanya, tanulhatnatok az olaszoktol, ezek szerint nem egy teszetosza nepseg akik 5 even keresztul baratom/baratnomkent hivatkoznak a masikra:D
2021. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
a lány személyiség zavaros, nem tudja mit akar, kit akar..
2021. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%
Én nem ismerem annyira jól de néha dumálunk. Azt tudom hogy sokan szeretik és sok pasi is udvarol neki szóval egyetemen kb "kishírességnek" számít. Csak 2 órám van vele de azt vettem észre hogy elég okos. Mármint nem ez a bemagolom és tudom lány hanem akin látszik hogy tájékozott és van józan paraszti esze. Egyszer még mikor egymás nevét sem tudtuk akkor összefutottunk a mosdóban. Nálam nem volt tampon és ő adott kölcsön(ez cuki volt mert rajtunk kívül még volt ott 4 csaj és egyik sem adott hiába kértem) Volt hogy olyan jó olaszosan összeveszett a professzorral, hogy miért képzeli azt hogy ő megeszi vagy a párjának ad valami szar mirelit pizzát. Végül az lett hogy ott óra közben diktálta le a profnak a tökéletes olasz pizza receptjét:) Egyszer még a párját is láttam de nem tudom ő a kettő közül melyik volt. Volt vagy 190 cm, barna vállig erő haj, valami tetoválás a karján meg olyan zöld szeme volt hogy azt hittem összepisilem magam:) Nem mondom hogy rossz látvány volt mert nagyon is élvezetes volt:)
2021. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
Azt gondolom róla, hogy ha van egy kis esze, sose áll össze egy hozzád hasonló önbizalomhiányos, féltékenységre hajlamos lúzerrel.
2021. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért a csajt minősíti? :D


Sokkal inkább a pasikat szerintem. Nekem ismerkedéskor is az a bajom, hogy sokan 2-3 nap beszélgetés után már szerelmet vallanak, és olyankor meghal valami bennem, és többé nem tudok potenciális partnerként tekinteni rájuk. Nem tudom őket komolyan venni, de nem is engem minősít a viselkedésük. Ráadásul tudom, hogy ezt bármelyik lánnyal eljátsszák, aki 2 mondatnál többet beszél velük.


Voltam menyasszony is, 3 év után lettem az. Igent mondtam, de rosszul alakult a kapcsolat, és további 2 év után úgy döntöttem, hogy külön folytatjuk. Ez a jövőmre viszont nincs kihatással, maximum annyiban, hogy több tapasztalatom van a kapcsolatokkal, mint mondjuk 19 évesen, amikor az első fiúm lett.

2021. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!