Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek abban az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban az esetben ha párkapcsolatban éltek és egyszer véletlenszerűen jön valaki ,aki vonz, szimpatikus és feleségül akar venni ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolnám a kettőnek együtt talán megvan a 8 általános.
2021. júl. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a pasi narcisztikus. A narci az elején a csillagot is lehazudja.
2021. júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11

Nem gondolnám , hogy egy ilyen helyzetnek valami köze lehet az iskolai végzettség hez. A helyesírásból és a szövegszerkesztésből előbb lehet következtetni valakinek a végzettségére.

Mindentől függetlenül a helyzettel kapcsolatban nekem is van egy saját véleményem, csak kíváncsi lennék mások meglátására, véleményére. Természetesen vannak olyan emberek akik komolyan gondolják amit mondanak ,viszont van olyan is aki a másikat próbára akarja tenni. Viszont ha egy rövid ismeretség után a férfi házasságot ígért, jelentheti azt is, hogy nem szórakozni szándékozik. De ki tudja , a mai világban az emberek többsége elég gyorsan meggondolja magát.

2021. júl. 21. 08:02
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik nem értetted meg a mondanivalómat.

Akkor megpróbálom másképp.

Valóban nem végzettség függő a dolog,csak ha kicsit jobban belegondolsz...

Vonz, szimpatikus és feleségül akar venni?

Ennyi lenne a kulcsa egy jó házasságnak?

Azzal akivel meg párkapcsolatban élsz mégis mi köt össze,ha ez a 3 semmitmondó dolog elég,hogy ilyen kérdés felmerüljön?

Tovább megyek..

Aki lánykérőbe megy egy foglalt nőhöz,annak mi van a fejében?

Milyen alapokra építené a házasságot?

Szimpátia és vonzalom egy kapcsolatban élő nővel?

A 8 általánost arra értettem,hogy rengeteg embernek elég kapcsolathoz,gyereksereg legyártásához az általad említett néhány dolog.

Normális ember nem lesz ami lesz alapon éli az életét.

2021. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣
2021. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
Eleve lehetetlen, hogy vonzzon bárki más a párom mellett. Ilyen nincs, nem volt, és nem is lesz.
2021. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

vonz, szimpatikus - Nem tagadom, exem mellett kétszer volt ilyen. Először egy nő, majd egy férfi. (Biszexuális vagyok.) Mindkétszer leküzdtem a vágyat, és egyiknek sem adtam a tudtára, hogy tetszik nekem. Ők pedig látták, hogy gyűrűt viselek, mert eljegyzés is volt, amit így utólag megbántam. Most, hogy szingli vagyok, az egyikükkel szívesen találkoznék, hiszen ő nagyon megfogott.


feleségül akar venni - Ekkor viszont menekülnék. A férfiak többsége ismerkedéskor is ott ássa el nálam magát, hogy már 2-3 nap beszélgetés után szerelmet vall, némelyik házasságról is beszél. Lehetetlen komolyan venni. Az ilyen emberek kétségbeesetten, gyorsan akarnak lagzit (főleg, ha már az összes haver megnősült, és az összes barátnő férjhez ment), de igazi, erős érzelmek nem állnak mögötte.

2021. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném és ennyi. Hogyne, nem is ismerjük egymást, de már elvenne. Ez beteg és ijesztő.
2021. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Edina Hegyi ***** válasza:
100%

Jajj.. èn nem èrtem a kèrdèsedet!

Pàrod van ès màs fèrfi vonz?? 😮😮 Ez jò nagy h.lyesèg!!

Felesègül akar venni?! Hm..

Tehàt:. Pàrod van, meg lehet gyermeked is. De hàzassàgod nincsen.

Jött egy jött ment fickò s egyből hàzassàgot ìgèrt?!

Azt a mindenit!!

Nekem valaki ìgy bele akarna rondìtani az èletembe, tuti felrugdosnàm! Van fèrjem. Nem kell mèg 1!

2021. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!