Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak tényleg ennyit érdemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tényleg ennyit érdemel egy nő?

Figyelt kérdés

Barátnőm 4 éve volt együtt a párjával a közös jövőről is beszélgettek,ki hogyan képzeli el, eljegyezés, házasság, gyerek.


Barátnőm elég részletesen elmondta a párjának,hogy egy gyönyörű és szép eljegyzést képzelt el, még adott is pár ötletet a barátjának.


A barátnőm külön kérte,hogy ne ünnepnapkor történjen meg,ne karácsony,ne húsvét,ne szülinap,ne névnap,ne Szilveszter,ne Valentinnapkor

Ne egy nyilvános helyen pl étterem vagy család előtt,

lehetőleg inkább tavasszal, nyáron vagy ősszel legyen,de ne télen,mert a tél számára csúnya évszak az elmúlást idézi,minden kopár, minden lucskos vízes.


Adott pár szép ötletet is a barátnőm,hogy pl kilátó tetején,szép virágos parkban

szép Balatoni séta után egy kidíszitett stégnél,

szóval nem egy nehezen kivitelezhető dolgot kért.


Erre a barátja szilvesztert este otthon a lakásban meggyújtott egy szem gyertyát letérdelt és megkérdezte,hogy akkor hozzám jössz és ennyi..


Barátnőm egyszerűen csak sírni tudod és azt mondta,hogy 4 év után ennyit érdemel

Tényleg csak ennyi telet ki tőle.

Azóta se tudod ezen túljutni és úgy érzi kifutott az időből, főleg úgy,hogy már elmúlt 30 és amire össze szedő magát túljut rajta,legalább 1 év

Újra elkezd ismerkedni újabb 1 év

Ki tudja mikor találja meg azt a férfit,meg amire kiismeri, összeköltöznek, megnézi milyen vele élni

Amire oda jutnak,hogy gyerek addigra lesz ő 38 éves is..

Barátnőm olyan,hogy nem szereti és nem is akarja elsietettni a dolgot.



2021. aug. 7. 06:55
A kérdező szavazást indított:
Gáz volt a lánykérés
Tényleg jobban oda tehette volna magát,de elmegy
Barátnőm reagálja túl
127 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
A Barátok Közt 147613. epizódját olvashattuk...
2021. aug. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%

Ostoba kamu amit férfi írt az alapján ahogy elképzel minket. A legárulkodóbb az hogy 30 évesen le akarnánk húzni a rolót, ez az itteni incelek mániája hogy ott a vége egy nőnek 😂

Eszméletlen sok butaság van leírva, ilyen hülyeségeket nem találunk ki hogy pl ne télen legyen mert az csúnya évszak.

Azonkívül szilveszter 7 hónapja volt. Azóta vergődik valaki hogy nem megfelelően jegyezték el? És más ír róla kérdést. Aha 😆

2021. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
9%

Nekem ezeket nem kellet volna mondani,én a barátnőd kívánsága szerint csináltam volna mert én is ugyan így gondolkodom mint ő.

Ha megtalálom az igazit és oda jutunk eléggé nagy a valószínűség hogy így fognak történni a dolgok.


Nem tud mit tenni a barátnőd csak tovább lépni és a jövőt tervezni,kitartást kívánok neki.

2021. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nézd ez az ő elképzelése volt ennyi


Jó és már rég nincs szilveszter,de azóta se tudod túljutni ezen

Én már próbáltam neki segíteni mindenben

És nem tudom mit csináljak

2021. aug. 7. 07:15
 5/33 A kérdező kommentje:

4 évig voltak együtt szakítottak.

Nehezen bírja feldolgozni,nem egy tini szerelem ami tartott 2 hónapig aztán kész


Picit lehetnél megértőbb is

2021. aug. 7. 07:16
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3
2021. aug. 7. 07:16
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
#5 jól van hagyd már ezt a mesét. Valaki sír meg szakít mert nem a kedvenc évszakában és nem egy kilátóban vagy virágos réten jegyezték el.
2021. aug. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
21%

#7 Mi emberek különbözőek vagyunk,ezáltal különböznek a gondoltunk is.

Tudom nehéz el hinni,de igaz.

2021. aug. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Ott cseszte el, hogy 4 évig vár a lánykérésre, közben lediktalja, hogy mit akar és hogyan, de 30 felett se fogja fel, hogy a lánykérés egy nagy semmi, az eljegyzés is semmi, sőt a gyűrű se jelent többet 4 év után, csak hogy pár évre befogja a száját, és szépen nyeljen le mindent, hátha a pasija elveszi, ha kiérdemli.

Egymás után olvasom itt az ilyen baromságokat. Ti tényleg azt hiszitek, hogy a lánykérés életetek legfontosabb napja? Jééézusúristengyereleazégből. Ez még 14 évesen aranyos, de 30 évesen ku.rvagáz.

Na figyelj, mert akkor én is lediktálok egy menetrendet, ami az elmúlt évszázadokban bevált, és működik.

Ott kezdődik, hogy nem te vagy a királylány, a várja, hogy a lovagja megkéri a kezét, addig süt, főz, takarít, fényesre nyalja a se.ggét a pasijának, hátha kiérdemli a Nagy Szent Kegyet, és hozzábas2 egy gyűrűt. A többség itt el is cseszte, az életben nem lesz belőlük feleség.


Ehelyett: az első pár hétben érdemes tisztázni, hogy a pasi mit gondol a házasságról, úgy általában. Mit tervez a következő 5-10 évben. Szeretne-e egyszer gyereket, mennyit, ő hol és hogyan képzeli el a családját. Ha itt a _világnézet_ különböző, akkor szépen elköszöntök, és nem bas2tok el 5-10 évet gyűrűre várva. Próbálok hülyebiztosan magyarázni. Ne azt kerdezd az első héten, hogy _téged_ mikor fog elvenni, mert közli, hogy soha, elköszön és lelép. Arról beszélgessetek, hogy ki mit gondol erről _általánosságban_. Azt ugyanis a legtöbb pasi is egész magabiztosan tudja, hogy mondjuk akar-e egyszer gyereket, családot, vagy kiütést kap a gondolattól is. Azt is, hogy ha ő sose fog nősülni, mert...és itt általában kb. akkora baromságokat mondanak, mint a nők a lánykérés fontosságáról.

Ha a tervek egyeznek, akkor érdemes egymást jobban megismerni, hogy ti vagytok-e egymásnak azok, akikkel ez megvalósítható. Ha igen, akkor érdemes összeköltözni. Vagyis eleve nem kell mindenkivel összedobni a szennyest, csak mert olcsóbb úgy a rezsi, aztán évekig vergődni, hogy a kapcsolat s2ar, de nincs hova költözni.

Ha az együttélés működik, és mindketten úgy érzitek, hogy ezt kerestétek, egymással akartok élni hosszú évtizedekig, és anyaként, apaként is el tudjátok egymást képzelni, illetve akartok is egy kis másolatot a párotokról, akkor jöhet a családalapítás. Ezt praktikus okokból megelőzi az a közös döntés, hogy összeházasodtok. Hangsúly azon, hogy ez egy _Közös Döntés_. Ettől még lehet a lánykérés romantikus, meg minden fas2om, sőt addigra azért illik egymást annyira kiismerni, hogy tudják, hogy milyet szeretne a másik. A kérdésben szereplő hölgyemény itt IS elcseszte, mert szerintem egyszer nem kérdezte a pasiját, hogy Ő! milyennek képzeli el a lánykérést.

Utána el is lehet kezdeni a szervezést.

Amikor eljegyzés megvolt, de a mikor lesz az esküvő kérdésre nem egy konkrét dátum a válasz, azt az eljegyzést nem kell komolyan venni, csak megint két komolytalan gyerek dobálózik a gyűrűvel.

Utána jön az esküvő. Ami csak egy nap az életedben, ahol aláírsz egy polgárjogi szerződést. Pont.

A lényeg utána jön, amiért sokkal többet kell dolgozni, minden egyes nap, hogy működjön is hosszútávon.

2021. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lánykérésen akadt ki?Ha amúgy sem passzoltak össze akkor jobb is hogy vége.Ha meg csak ezért duzzogott akkor butaságot csinált de ha ez volt az utolsó csepp a pohárban akkor az más.Azt nem írtad le hogy milyen volt egyébként a kapcsolatuk?Eltelt sok idő szilveszter óta vagy még mindig szereti a pasit és azért ilyen nehéz feldolgoznia?Megértem egyébként hogy egy 4 éves kapcsolat végét nem olyan egyszerű megemészteni főleg hogy vele tervezett nagyobb dolgokat és már nem 20 éves lányka.30 évesen még ne húzza le a rolót azért mert találhat még olyat akivel tud valamit kezdeni de persze nem olyan egyszerű az ismerkedés a mai világban hiába van internet mert sok a szélhámos szoknya bolond vagy perverz és még lehetne sorolni.
2021. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!