Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után jegyeztek el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jegyeztek el? Mennyi ideig tartott a jegyesség? Rögtön kezdtétek szervezni az esküvőt? Hány hónapig szerveztétek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
0-0-0, ja én pasi vagyok 😅
2022. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

13 hónap együttélés után kérte meg a kezemet, másfél évre rá volt az esküvőnk - ez mindösszesen 3 év után történt.

Nem kezdtük el rögtön a szervezést, csak majdnem egy évvel az eljegyzés után, fél év alatt leszerveztünk mindent klasszul.

2022. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
5 év után, de én csak 20 éves voltam, mikor összejöttünk.Hamarabb nem is mondtam volna igent.
2022. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit kevesebb, mint 2 év

után, abból 1,5 év együttélés. A jegyesség kb. egy évig tart, mert szeptemberre foglaltunk időpontot. Szinte azonnal

megtettük. Nagy szervezés amúgy nincs, kerestünk egy helyszínt (ez volt a legnehezebb 25 főre, cateringet és minimális dekort ők csinálnak), egy szertartásvezetőt és egy fotóst, aki vállalja, hogy csak a szertartást fotózza, lefoglalóztuk, meg értesítettük a meghívottakat a dátumról. Ezt elintéztük az eljegyzést követő másfél hónapon belül. Most két hónappal az esküvő előtt meg csináltattunk meghívót, és visszük őket. A két időpont közt nem történt semmi.

2022. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

2 év után kérte meg a kezem, és bár fiatalok voltunk (én 23 éves akkor még), gyakorlatilag a nulladik perctől kezdve együtt éltünk, szóval nem volt zsákbamacska az eljegyzés.

Majdnem kereken 1 évre az eljegyzés után volt az esküvő (csak azért csúszott 1 hetet, mert a választott helyszín már az előző hétvégére foglalt volt).

Nem konkrétan _azonnal_ kezdtük a szervezést, de azért relatíve hamar, kb 1 hónapon belül biztosan. Legalábbis azokat a dolgokat, amiket tudtuk, hogy tovább tart megtalálni, vagy legalábbis érdemes jó előre lefoglalni, azokat mindenképp- helyszín, ilyen-olyan népszerűbb szolgáltatók, ilyesmi. Azért a zöme az inkább az esküvő előtti 4-5 hónapban zajlott le.

2022. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

5 év után lettem eljegyezve és 3 hónappal később össze is házasodtunk.

S ez a 3 hónap tökéletesen elég volt nekünk mindent leszervezni, találtunk éttermet, helyszínt, ruhákat és szállást azoknak a vendégeknek akiknek szükségük volt rá.

2022. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
10 hónap után kérte meg a kezemet, rá 2 évre házasodtunk. 20 fős kis esküvő volt, fotóst és éttermet már egy évvel előtte lefoglaltuk (mivel augusztusban esküdtünk, főszezonban). Meghívókat úgy rendeltük, hogy májusban ki tudjuk osztani. A többit (ruha, cipő, dekor, virág, autó, torta, sütik, ezeket júniusban kezdtük el).
2022. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

- 2,5 hónap kapcsolat után volt a lánykérés a tűzijáték alatt

- pont 1 évre rá augusztusban kezdtük elszervezni, időpont, étteremmel való egyeztetés, torták, gyűrűk, fotós, ruha, és még abban az évben decemberben össze is házasodtunk:) ( 1,5 év kapcsolat után.)

Most már 12 éve vagyunk együtt.:)❤️

2022. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
10 év után, 1 hónap jegyesseg után hazasodtunk.
2022. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Kb másfél éve voltunk együtt, amikor megbeszéltük, hogy mi lenne, ha összeházasodnánk. Konkrét lánykérés nem volt (de ez nem is érdekelt, mert egy exxel már volt benne részem, de abból nem lett semmi...). Viszont utána meg kellett csinálni a papírokat (a férjem külföldi,és ott is terveztük a hàzassàgot). Kb. 3 hónappal a papîrok lejárta előtt jöttünk rá, hogy el kellene kezdeni szervezni az esküvőt. Sikerült, és nagyon jó buli volt...
2022. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!