Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ma vagyunk 5 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vagyunk 5 éve együtt eljegyzett 1 éve és ma annyit nem mondott hogy boldog év fordulót én nem akartam semmi ajándékot csak annyit hogy mondjon nekem valami kedvesét de semmit nem mondott...szerintetek ez miért van?? Elfelejtette volna...?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 19:21
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
16%

Egyértelműen félrebaszik a főnökével.


Ha férfi, ha nő.

ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Xdddd végem
ápr. 15. 19:42
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem letudta a kötelező kört, ennyi. Neki nem számít az évforduló.
ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
12%
Ha nincs semmi probléma, akkor gyorsan kreálunk egyet, nehogy unatkozzunk....
ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nyilván kreált probléma ez,miért vagy ennyire érzeketlen? Bántja valami a lelked mesélj kisidiótája
ápr. 15. 19:54
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
miért nem a jegyesedet kérdezed meg erről. 5 éve vagytok együtt és ennyit se tudtok megbeszélni egymással?
ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező leírom neked a frankót, jó?


Szakíts vele ha neked fontos az, hogy kedves legyen (mondjuk JOGOS), mert ő veled csak van.

Az én párom 7 éves évfordulóra virággal, romantikus estével várt haza!

Aki téged tényleg szeret az nem így viselkedik.

ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%

Engem, nőként, sosem érdekeltek az évfordulók, a valentin nap meg a hasonló baromságok.

Nem is tudom, hogy pontosan mióta vagyuk együtt a párommal (nyilván a hónapot igen, de a konkrét dátumot nem).

Nekem sokkal többet jelent, ha "hétköznapokon" kedveskedik nekem, akár egy csokival, sajttal(sajtmánoás vagyok 🙂). Mostanában például sokszor szed nekem orgonát, ha lemegy a boltba. Az ilyen apróságok nekem sokkal többet érnek, mintha évi 2-3 alkalommal venne valami drága cuccot, vagy elvinne egy puccos étterembe.

ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

#8:



Ez rendben van, én is hasonlóan gondolom, de ha tudja, hogy évforduló van és még azt sem mondja, hogy:


"De jó drágám, hogy vagy nekem!" pl. az szerintem baj.


Nem kell, hogy ajándékokkal lepje el a férfi a nőt, viszont azért egy-két kedves szó nem vágja földhöz.

ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
19%

Talán az se rossz ötlet, hogy ha az beszél róla, akinek eszébe jutott. Mondjuk a kérdező.

"Drágám, ma egy éve kérted meg a kezemet. De szép nap is volt! És milyen jó, hogy azóta is minden nap örülünk, hogy vagyunk egymásnak. Most már örülnék, ha hamarosan össze is házasodnánk. Mit gondolsz, mikor és hogyan lenne a legjobb?" Stb.

ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!