Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kisérőgyűrűt ti mennyiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisérőgyűrűt ti mennyiért vettétek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
120.000,- fehérarany, gyémánttal
2011. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kísérő gyűrűért 120eFt???? És karika gyűrűt mennyiért fogsz venni? 500e-ért? :D

Két éve megkérték a kezem, 38e Ft volt a gyűrű, fehérarany és több kő is volt benne, igaz nem ilyen gyémánt meg hasonlók. Nagyon szép volt, súlya is volt, nem egy vékonyka gyűrű volt. Azóta szét mentünk azzal a párommal, a mostani viszont megszeretné kérni a kezem, én megmondtam neki hogy ésszerű keretek között vegyen gyűrűt, nem kell százezreket költeni rá.

Szerintem szép és elég vastag gyűrűt már 30-40e Ft-ért lehet venni és nem is kell drágábbat, hiszen utána valamiből a karikagyűrűt is meg kell venni.

2011. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Karikagyűrűt megvettük.Csak picit drágább volt amire számírottunk és annyiban maradtunk meg lesz véve ha lesz pénz rá.Vagy megkapom szülinapra vagy valamire.

Azon a gramm áon vannak mint a karikagyűrűk?Vékonyat nem szeretnék,de ne is legyen drága

2011. márc. 22. 13:59
 4/18 anonim ***** válasza:

A kísérőgyűrű az eljegyzési?15ezer körül volt.

A karikagyűrűt 44ezerért vettük(a kettőt).

2011. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Köszi hogy aggódsz, de megvettem már azt is, 150-ért a kettőt.. :D sőt, jobbat mondok, azóta a feleségem...:D
2011. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ja, hát kérem! a gyémántot azt meg kell fizetni! ;)

akinek nem telik rá, az ne vegyen gyémántot, aki meg megteheti, az kiad érte mégegyszer ennyit is...ennyi....

2011. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam kísérőgyűrűt...Mikor elkészültek a karikagyűrűk,akkor mketten felhúztuk,ez volt az eljegyzés,ezeket mketten hordjuk.(azóta már házasok vagyunk) Szóval ha nincs rá keret,szerintem felesleges erőltetni...
2011. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"ja, hát kérem! a gyémántot azt meg kell fizetni! ;)

akinek nem telik rá, az ne vegyen gyémántot, aki meg megteheti, az kiad érte mégegyszer ennyit is...ennyi...."


Rongyrázásból van elég úgy látom! Szerintem ne erre légy büszke, hanem majd arra, hogy 25 év múlva azt írod, hogy hány éve vagytok együtt, működik, boldog a házasság!

A szerelem ugyanis nem ezen múlik. Egy pár ezer forintos gyűrűvel is lehet boldog egy ember és 270.000Ft-ossal is lehet majd boldogtalan!


Mindettől függetlenül sok boldogságot!

L23

2011. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
úgy látom nem érted miért írtam... sajnálnám ha el kellene kezdenem magyarázni hogy nem én vagyok béna szövegértésből...
2011. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, valóban eltévesztettem. Ezt csak most vettem észre, hogy rosszat jelöltem ki. De te aki olyan okos szövegértésből, rájöhettél volna;)
2011. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!