Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vizsgáltatta már be valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgáltatta már be valaki a klugex.com-ról rendelt ékszereket?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, ha valaki vásárolt már tőlük, akkor valódiak-e a drágaköves ékszerek.
2011. aug. 16. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Sose vásároltam. Hallani se halottam még róluk. Most néztem meg az oldalt. Hát nekem igen gyanús a dolog. Gondolom Te is ezért kérdezed. ÁÁÁ mégha valaki bátorít is, hogy ő már kipróbálta és jó, akkor is hagyd a fenébe.
2011. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az ékszerek igen, de a drágakövek kamuk voltak... legalábbis amit én kaptam...
2011. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

volt egy amerikai magyar webshop, tőlük eredetit kaptam, de sajnos nem emlékszem a nevükre :/

Hajóval jött a fülbevalóm, az usából :D

2011. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! No igen, nagyon gyanús, csak sajnos ott találtam olyan eljegyzési gyűrűket, amik tetszenek és jó árban vannak. Megcsináltatni meg szintén nagyon drága.
2011. aug. 16. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénzed, ne is költs rá vagyonokat. Majd vesztek drágább karikagyűrűket. Az eljegyzési gyűrűt úgysem hordja sokáig az ember.
2011. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A Klugex 100%-ban megbízható, becsületes cég, az összes tőlük rendelt ékszer eredeti, jó minőségű. Ha bármire panaszod van kicserélik, visszaveszik. Már lassan öt éve törzsvásárlójuk vagyok. Nagyon ajánlom!
2011. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vásároltam a Klugextől ,megbízhatóak ,bár a szállítási költség kicsit magas és a vámról ne is beszéljünk ,de bevizsgáltattam a gyűrűmet amit rendeltem ,az értékesítő hölgy azt mondta eredeti a kő benne ,bár nem a legszebb csiszolású gyémánt. Az is hozzátartozik ,hogy még csak pár hónapja van meg ,de az egyik gyémánt lapocska meggondolta magát és kiesett ,így már olyan foghíjas lett a gyűrűm. Én egy 1-1.5 mm lapocskákból összeállított gyűrűt rendeltem ,nah most aztán nagyon jól néz ki ,hogy az egyiknek lába kelt. Szerintem nem foglalták be precízen. Fel kell vennem velük a kapcsolatot ,hogy az ilyen eseteket hogyan lehet orvosolni. De az biztos ,hogy legközelebb nem rendelek az USA-ból.
2011. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kockasajt123 válasza:

Én vásároltam a Klugextől, indián ezüst ékszereket, a karperec amit rendeltem, az életben is olyan csodaszép, mint a képen. Most is van egy rendelésem, biztos vagyok benne, hogy nem bánom meg.


Azért vannak drága és különleges ékszerek, de hétköznapi viseletre nem mindegyik alkalmas a kidolgozása miatt.


Coloradoban adják fel, követni lehet a csomag útját, a nemzetközi ajánlott levél, 1.900 Ft. Vám nincs! Nagyon szép a csomagolás is.


Próba szerencse, én csalódtam.


Innen rendeltem:


[link]


[link]

2016. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kockasajt123 válasza:
PRÓBA, SZERENCSE, ÉN NEM CSALÓDTAM!!!!! :)
2016. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!