Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jelentettétek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelentettétek be a szűkebb baráti társaságnak a eljegyzéseteket?

Figyelt kérdés
Külön telefon, vagy értesülnek máshonnan? pl facebook, de nem az az első hogy oda kitegyük... vagy akkor beszámolni, ha összefutunk?
2011. dec. 12. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mi csak poénból kitettük a facebookra az új családi állapotot. azt hittem mindenki elmegy mellette...

ennek ellenére vagy 25en lájkolták és vagy 30an hozzászóltak. :)


ha így nem írtuk volna ki, akkor el sem mondjuk direkt senkinek, hiszen nem biztos, hogy kíváncsi rá, és illetlenségnek tartom, hogy ezzel untassak valakit.

2011. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az eljegyzést nem igazán kell bejelenteni. Majd, ha találkoztok a barátokkal akkor elmondjátok. Mi így csináltuk.
2011. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szűkebb baráti társaság nálunk összesen 4 fő (2 pár). Meghívtuk őket egy délutáni társasozásra és egy vacsira, akkor jelentettük be. Mivel egyikük vegetáriánus, az asztalhoz üléskor csak annyit mondtam, hogy Kata, neked kitalálunk valami külön menüt az augusztusi esküvőre, közben mosolyogtam, mint egy tejbetök :) Örültek, hogy személyesen tudták meg, és nem az internetről...
2011. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A karikagyűrűkről mindenki észrevette.
2011. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi_:) ugyis jön a karacsony sokmindenkivel talalkozik az ember, felhajtast nem akarunk amugy sem.
2011. dec. 12. 09:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel tudták,h állapotos vagyok,szimplán szóltunk nekik,h köv. hónapban esküvő...:)
2011. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi személyesen mondtuk el nekik. Fb-ra pedig csak akkor tettük ki, amikor megvolt a "hivatalos" eljegyzés szűk családi körben :)
2011. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a szűk baráti társasággal is ritkán találkozunk személyesen, legalább is az én részemről, így őket telefonon hívtam fel, hogy képzeljék mi történt :) párom társasága és a szülők természetesen már előttem tudták. Kb egy hétre rá kiraktam fészbukkra, hogy azért mégis egy nagy esemény, de nem érdekelt különösebben, hogy kinek tetszik :) kaptam gratulációt is:) amikor meg találkoztam olyan volt osztálytárssal, akivel jóban voltunk, de nem tartottuk a kapcsolatot, neki személyesen mondtam el, amikor beültünk kávézni :) változó volt. nekem egy módszer nem szimpatikus: ha nem vagy valakivel olyan jóban, és felhívod. nekem ez már kicsit dicsekvés. az igazán jó barátokkal megosztod az örömöd és a hírt :) sok boldogságot! :)
2011. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szűkebb baráti körnek - összesen 6 emberről van szó - elmondta a párom már bőven az előtt, hogy megkéri a kezem. 4 jó barátjával együtt vették meg a gyűrűt. Legjobb barátnőm intézte nekünk a romantikus 7végét: lefoglalta a szállodát, éttermet foglalt, stb. Legjobb barátom pedig bevállalta a kutyánkat megőrzésre.

Családnak utána lévő 7 végén mondtuk el ill., jelentettük be. Nekik se volt meglepetés, csak én hittem azt!


Nekem/Nekünk másodlagos a facebook. Tavaly volt az eljegyzésünk októberben és idén márciusban raktuk ki. Lájkolták ismerőseink, de akkora már a 80% tudta az egészet. Felőlem a 3. világháború is kitörhet ott, akkor sem hat meg.

2011. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a facebookról tudták meg, úgy gondoltuk, hogy ezt nem kell külön-külön bejelenteni boldog-boldogtalannak.

Ott látták, hogy megváltozott a kapcsolat státuszunk, lájkoltak, gratuláltak, volt aki felhívott minket és ennyi.

2011. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!