Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol lehet kapni Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kapni Budapesten nemesacél gyűrűket?

Figyelt kérdés

Nem webáruházra gondoltam.

Illetve az is jó, ha Budapesten át lehet venni személyesen.



2012. febr. 10. 01:21
 1/4 anonim válasza:
0%

google a barátod.....

elég sok helyen egyébként..

2012. febr. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A Pólus Centerben lehet kapni. Van ezüst és arany színben is, különböző méretekben. Ez a honlapjuk: [link]

Ott ugye korlátozott készlet van, de ha éppen nincs megfelelő méret vagy típus, akkor természetesen rendelhetsz interneten, csak megmondod, hogy Te személyesen vennéd át ott az üzletben.

2012. febr. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, h a Google a "barátom" de sajnos nem találtam olyat ami tetszene.....


A pólusosat megnézem köszönöm...

De ha van még valakinek ötlete annak örülnék :)

2012. febr. 10. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte az összes ékszerészeti üzletben lehet találni. Még a legkisebbe is. Csak fel kell emelni az embernek a hátsóját és elkell menni egyben. Ha valaki a gyakorikérdések.hu előtt ül, annak kevésbé lesz ilyen gyűrűje.
2012. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!