Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mi kell az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi kell az eljegyzéshez?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy picit furán hat a kérdés, de komolyan kérdezem. Két ember, az biztos. De feltétlen kell romantikus hely, szép gyűrű, parti, szülők, vagy hogy megváltozzon az állapot facebook-on? Vagy elég egy elhatározás, kérdés? Azért kérdezem, mert sejtem, hogy minden lány ilyen romantikus eljegyzésről álmodik, és én is szeretném, ha jó lenne, de sajnos most nincs pénzem ilyesmire. Gyűjtögessek, és legyen belőle egy szép meglepetés, (ki tudja mikor) vagy egy vaterás gyűrűvel kérjem meg otthon, aztán slusszpassz?
2012. febr. 25. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz sok pénz, hogy romantikus legyen a lánykérés. Egy egyszerű gyűrű ugyanúgy megteszi, főleg ha a partnerek tisztában vannak egymás anyagi helyzetével. Nem kell puccos étterembe cipelni,vidd el egy szép parkba vagy tópartra vagy csak lepd meg egy saját készítésű vacsival. Szerintem a lányok az ilyen dolgokat sokkal jobban értékelik és tovább megmarad bennük.
2012. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem minden lány álmodozik ilyesmiről. hogy a tied álmodik-e, azt neked kell tudni... és aszerint cselekedj
2012. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Tökéletes esküvőre vágyik, tökéletes házra, mindent megtervez, és nem hiszem, hogy ezeket megtudom fizetni. Azt is tudom, hogy nem mutatná, hogy csalódott, nehogy megbántson, vagy azt éreztesse velem, hogy gazdagabb embert akar maga mellé, mindig mondja, hogy egyáltalán nem baj, nem a pénz a fontos. De tudom, hogy miről álmodik. Annyira, hogy már jobban tudom, mint ő maga, és ha lenne pénzem, akkor jobb lehetne, mint álmaiban. De ezt sajnos perpillanat nem tudom kivitelezni, és ezt nagyon sajnálom:( De tényleg jó ötlet, ha elviszem a kedvenc helyére sétálni, és ott kérem meg:)
2012. febr. 25. 09:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez sok pénz. Veszel egy egyszerű gyűrűt vaterán, vagy akár bijou boltban, és elviszed sétálni. Szerintem ez így igazán romantikus. Én többre értékelném, mint a puccos éttermet. :)
2012. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Puccos étterembe én se akarnám vinni, az neki se tetszene. Viszont van egy kedvenc vára, az jó lett volna. Kiokoskodom, hátha meglehetne úszni olcsón.
2012. febr. 25. 09:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom a napokban kérte meg a kezem. Kőszített vacsorát majd mikor a szobámba mentünk hozzámbújt és megkérdezte. Aranyosabb nem is lehetett volna. Bár nekem nem nem is volt egy kész kis forgatókönyv a fejemben.

Egy csomó nő van aki elkőpzeli h tökéletes eljegyzést, esküvőt akar, de mikor megkérik (akár a lehető legegyszerűbb módon) nem érdekli semmi ilyesmi. :D

2012. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, ha a barátnőd nem a körülményekre figyel, hanem rád, akkor tök mindegy a helyszín.

Az én férjem egy szülinapi bulin kérte meg a kezem (persze nem mindenki előtt), viccelődésnek indult az egész, majd közölte, hogy "Menjünk be, írjuk alá a papírt." Nos, én sem ilyen lánykérésről álmodtam, de szerintem ez részletkérdés :)

Vegyél neki olyan gyűrűt, amire futja, ha eljön az esküvő, úgyis közösen választotok ki egy karikagyűrűt. Ezt követően az eljegyzést mi szűk családi körben tartottuk, anyukáméknál, nálunk a szülők állták.

2012. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha romantikus lánykérést akarsz, azt igazán jól meg lehet oldani kevés pénzből is! Vegyél egy szép gyűrűt, akár ezüstből is jó, a lényeg, hogy a barátnőd ízlésének megfeleljen. Ha nem vagy biztos a dolgodban, nézegesd, milyen stílusú ékszereket hord úgy általában, és abból indulj ki! :)


Aztán a lánykéréshez elég egy séta a kedvenc helyetekre. Titokban összekészíthetsz egy kis romantikus pikniket is hozzá. Nem kell nagy valamire gondolni, csak a figyelmesség a fontos. Akár még egy kis üveg pezsgőt is tehetsz be mellé. :) A tavasz, a szép idő és a napsütés pedig napokon belül adott lesz!


Így nem kell sokat költened, de mégis biztosan emlékezetes lesz számára! :)

2012. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem a párom a nagymamájának a karikagyűrűjével kért meg,ő pedig felvette a papájáét.Ez egy több évtizedes családi ékszer.Gyönyörű és megtiszteltetés viselni.

Ha esetleg a ti családotokban is van ilyen gyűrű,akkor azzal is megkérheted.Az ékszeren nem látszik a kora,előtte érdemes kifényesítettni,de komolyan nem kell költeni rá és olyan eszmei értéke van,amit biztosan értékelne a barátnőd.

A lánykérés körülményeire nagyon jó tippeket kaptál,biztosan emlékezetes lesz a barátnődnek!Ne parázd túl és ne állíts magad elé irreális elvárásokat,mert elhiheted,hogy ha a barátnődnek tényleg a pénz lenne az elsődleges szempont,akkor nem tőled várná el,hanem gusztusától függetlenül leállna egy vén milliárdossal. :)

2012. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Én is megtervezek mindent,szép házikóra,két szép gyerekre,meg mindenre amia mesékben van vágyom.


DE

Nem várok csodát,nem hiszek a mesékben,realista vagyok.

Tudom hogy páromnak erőteljesen gyűjtögetnie kellene ahhoz hogy az általad fenn leirtakat megvalósitsa.Ennyit nem ér az egész.

Szépen finoman tudtára is adtam hogy felejtse el,nem tudom mikorra tervezi,de ha rászánja magát gyűrűvel együtt ne legyen több 20-30ezernél amit erre szán (ha annyira sok pénze van,akkor meg ne próbálja erre költeni,mutatok jobb helyet annak a pénznek)


szóval nekem elég egy akármilyen gyűrű,ágyban párnák közt vagy akárhol,nem lényeg


a szép nagy házat meg egyebet együtt majd összehozzuk

N

2012. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!