Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezüst gyűrűk mennyibe kerülnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst gyűrűk mennyibe kerülnek? Ez tényleg ezüst lenne?

Figyelt kérdés

Rátaláltam erre az oldalra,és a gyűrűk gyönyörűek az áruk viszont alacsony.Azt tudom hogy az ezüst olcsóbb mint az arany,de gondolom nem ennyivel.

Ez az oldal egy kamu oldal lenne?Nem is ezüstök a gyűrűk??


[link]


2012. márc. 29. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán kerülhetnek ennyibe. Az én eljegyzési gyűrűm is ezüst, és 5000 Ft alatt volt az ára (mellesleg gyönyörű).
2012. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Simán hihető. Az arany mint anyag olyan 50x-80x annyiba kerül mint az ezüst.
2012. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én gyűrűm 3500 Ft volt és álom szép, mindenki dicséri! :)
2012. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ezek hamarabb kopnak el,mint az arany gyűrűk?Vagy jobban karcolódik?Mi a hátránya,az ilyen olcsóbb ezüstnek?
2012. márc. 29. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg olcsó oldal, pont én is ilyeneket keresgettem, köszi kedves kérdező! :)
2012. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ugye,milyen jó kis oldal?!

Már csak a páromnak kellene ízlésesen megmutatni :)))


Csak tényleg,fura hogy olcsó,ennyire lent van az ezüst ára,vagy valami bóvlik?!

2012. márc. 29. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezüstgyűrűk ennyibe kerülnek. Nem bóvlik, de tény, hogy gyorsabban karcolódik, kopik, mint az arany. Viszont ha összeházasodtok, lesz rendes arany karikagyűrűtök, ha minden igaz. Az eljegyzési gyűrű, inkább csak egy gesztus, szép emlék, de képletesen nem ez köt össze titeket, szóval nem baj, ha nem örök élet. Szépnek szépek nagyon:)
2012. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gyönyörűek ezek is az biztos! nekem biztos hogy tetszik köztük minimum 10 :)

kopik kopik de nagyon sokáig gyönyörű marad :)

2012. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bussika ***** válasza:
Elvileg az ezüst keményebb mint az arany
2012. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!