Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők, lányok! Ti észrevettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ti észrevettétek valamiből, hogy a párotok lánykérésre készül? Ha igen, miből?

Figyelt kérdés
Köszönöm, ha válaszoltok.:)
2012. ápr. 21. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én észrevettem, igen: )


Tavaly májusban volt, közeledett a 4. évfordulónk. Mindketten a diplomamunkánkat írtuk abban az időszakban és hát nagyon húzós időszak volt, a beadási határidő is közeledett. De ő váltig ragaszkodott hozzá, hogy pont az évforduló napján menjünk el étterembe. Ez ütött szöget a fejembe, hiszen az előző években nem ünnepeltünk ilyen látványosan, volt olyan, hogy sehogy. Így sajnos elég hamar összeraktam a képet, hogy most akarja megkérni a kezemet.


Az egy másik sztori, hogy azóta szakítottunk, így én idén biztosan nem megyek férjhez.


Te is észrevettél esetleg valamit?

2012. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én is észrevettem. nekünk is a 4. évforduló közeledett júniusban. Mondjuk már régóta beszéltünk házasságról. és két héttel az évforduló előtt az egyik kedvenc helyünkre akart kimenni a párom. Jó ötlet volt, én már többször is mondtam neki máskor is, hogy menjünk. Ez is feltűnő volt, plusz beszélt a barátjával telefonon, és hallottam, hogy mondja, hogy igen, megvettem, és a héten. Ezek így elég feltűnőek voltak. Plusz még mondta, hogy 1 év kéne, hogy elteljen az esküvő és az eljegyzés között, és az időpontról már beszélgettünk, hogy mikor lenne jó :) de nem voltam benne biztos, mert évek óta szó volt róla. De szerencsére mi nem szakítottunk, és idén júniusban lesz az esküvő, 42 nap múlva :)
2012. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem, egyre többet feljött a téma, és álmomban próbálta leméregetni az ujjam :) felébredtem rá :) nagyon édi volt, idén nyáron házasodunk.
2012. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudtam róla, mert úgy tudtam, hogy nem házasságpárti, de együtt élünk, 3 éve alkotunk egy párt. Valentin nap előtt egy nappal ahogy a kanapén ültünk, elkezdte nézegetni a kezemet, meg összemérte az övével, hogy mennyivel hosszabbak az ő ujjai és közben elég szúrós szemmel nézte, ez gyanús volt nekem, de még akkor sem mertem benne reménykedni, hogy épp a legnagyobb álmomat készül teljesíteni. Másnap hazajött egy csokor vörös rózsával és aztán a két markát összeszorítva mondta, hogy adni szeretne még valamit, amit tiszta szívből ad. Azt hittem, hogy most is viccelődik, hogy kisbéka van a tenyerében, mivel tudja, hogy utálom a békákat, de mikor kinyitotta, ott volt a szép cirkoniaköves gyűrű és jött a kérdés, hogy leszek-e a felesége! :) Életem egyik legboldogabb napja volt!!! Sok boldogságot Kedves Kérdező! Remélem nálad is hamarosan eljön ez a pillanat!
2012. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
15:00-nak. Álmodban próbálta sutyiban lemérni az ujjad? Ez nagyon aranyos!!! Kedves fiú lehet a vőlegényed:)
2012. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos én is rájöttem hogy mire készül. Valahogy a gyűrűkről volt szó egy sorozatban, és kérdezte hogy vajon honnan tudja a fiú hogy mekkora a lány ujja. Aztán azt is jó előre mondogatta, hogy majd menjünk el a karácsonyi szünetben egy bizonyos helyre, és nem tágított pedig a hely tél közepén 0 fokban és teljes ködben nem volt egyáltalán vonzó. Aznap mondtam, menjünk inkább moziba, de mindenáron oda akart menni. Akkor már biztos voltam benne hogy mire készül :) de előtte is 80%-ban sejtettem. Talán túl jól is ismerem, vagy túl jók a megérzéseim... aranyos volt hogy úgy kitalálta, de mindig sajnálni fogom, hogy nem volt se meglepetés, se igazán romantikus ott a hidegben a ködben :(
2012. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
71%
Semmit sem vettem észre. Étterembe mentünk és amíg mosdóban voltam, a pincérlányokat megkérte, hogy szóljanak a szakácsnak, hogy az ételben egy alufóliában rejtsék el a gyűrűt. Pizzát akartunk enni és az enyémet félbe hajtották, amiben benne volt a csomag. majdnem vissza akartam küldetni, hogy nem ilyet rendeltem. és akkor letérdelt és az étterem közepén jó hangosan megkérte a kezem. az egész étterem tapsolt, a pincérlányok meg sírva fakadtak.
2012. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
:)) Aranyos történetek :) Nekem még nem kérte meg a kezem, nem akarja megmondani, pontosan mikor fogja, de arról már beszélgettünk, hogy nem tudja a méretem, ezért alkalom adtán egy ékszerüzletben megméretjük (biztos, ami biztos alapon :))) Valamikor utána lesz, de szserintem még idén:))) Izgulok, alig várom! :) Már holnap igent mondanék! :)
2012. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj, hogy annyit beszélünk az esküvőről, meg olyan egyértelmű, hogy azt akarjuk mindketten, hogy nagyon nehezen tudna meglepetést okozni vele.:( Mindegy, bízom benne, hogy ki ötöl-hatol valamit:):)
2012. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Én észrevettem:)Elöször is megkérdezte meik a kedvenc gyürüm majd felprobálgatta:)Aztán egyszercsak észrevettem hogy eltünt:)2 nap mulva este az ágyba feltette a nagy kérdést:)Nekem ez volt a legromantikusabb:)Nem kell ide tengerpart meg gyertyafényes vacsora:)
2012. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!