Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi ez a hülye asszociáció?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülye asszociáció? Azt hittem, hogy csak a "vének" pletykálnak.

Figyelt kérdés

Nem rég (néhány hónapja) megkérte a párom a kezemet. Egyáltalán nem vertük nagy dobra, szülők, testvérek, nagyon közeli barátok tudják, a "többiek meg majd megtudják időközben" alapon nem híreszteltük a dolgot.

Ha találkozunk egy-egy ismerőssel, aki éppen "most" tudta meg a hírt rögtön megkérdezi, hogy csaknem babát várok? 5 éve vagyunk együtt, szóval nem ilyen hirtelen jött a dolog...Hamarosan azt hallom vissza, hogy szülök, pedig semmi alapja nincs. És érdekes módon nem az öregek...Miért rosszindulatúak az emberek? :-S


2012. szept. 27. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Az emberek többsége ilyen, ha eddig nem akartatok összeházasodni, akkor keresik az okot, hogy miért MOST?


De minden foglalkozol ilyesmivel? Hadd beszéljenek, majd rájönnek, hogy nem jön a baba - ha meg jönne, akkor is a ti dolgotok.

2012. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De minek foglalkozol ilyesmivel?
2012. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ez mitől rosszindulat?

amúgy nem mindegy, ki mit mond? Egyébként abban sem lenne semmi extra, ha babát várnál.

2012. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem rosszindulat, hanem korhatár nélküli feltűnési viszketegség. A pletyka már csak ilyen. A híreket felnagyítják, mert úgy érdekesebbek, jobban lehet velük villogni.
2012. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Kíváncsi vagyok nálunk mi lesz! Én az esküvő előtt kb. 2 héttel estem teherbe. Tehát 100% nem azért vett el a férjem, mert terhes voltam, hiszen a házassági szándékot minimum 30 nappal előtte be kell jelenteni, mi meg már 2 hónappal előtte bejelentkeztünk a hivatalba. Tuti majd megy a pletyka ha látszik rajtam a gyerek, h biztos ezért vett el:) Megpróbálok majd csak nevetni rajta:D
2012. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát az a rosszindulat, hogy ezek az emberek azt hiszik, vagy azt terjesztik, hogy "biztos emiatt" kérte meg a kezemet...annál tovább nem rágódom ezen, de nekem ha valakinek megkérik a kezét, nem az az első gondoltatom, hogy biztos állapotos...
2012. szept. 27. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Ha 2 év után kér meg, akkor az sokaknak korai és biztos azért mert felkoppintottak, ha 5 év után, akkor meg minek vártatok eddig, most biztos babát vársz.. Ez ilyen.


Egyébként én értem, hogy miért rosszindulatnak gondolod, és nekem sem esne jól, hogy ezzel kötik össze..hogy biztos csak ezért vesz feleségül..hát ez van, ilyenek az emberek. Ne törődj velük, örüljetek magatoknak, aztán ha eljön az ideje, akkor a babának. :)

2012. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem rosszindulatú feltételezés az, hogy gyermeket vársz. Mi lenne ebben a rossz? Sokan csak akkor házasodnak, és bevallom, hogy én is inkább csak a gyerek miatt érezném értelmét, nem szeretem a felhajtást, a habos-babos ruhától meg egyenesen rosszul vagyok, tuti nem vennék fel olyat soha. Szóval nekem nem álmom az esküvő, az enyém egyáltalán nem erről a rongyrázásról fog szólni. És elképzelhető, hogy tényleg akkor megyek majd csak férjhez, amikor már jön a baba...
2012. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem a felhajtásról szól, nem akarok nagy partit és habos babos ruhát, mégis szeretnék házasodni, és nem szeretném ha ennek az oka a baba lenne.


Az más kérdés, hogy esküvő után akár egyből belekezdenék a babaprojektbe, de ez hogy csak azért van az esküvő... Régen volt az ha egy csaj terhes lett, akkor a srácnak feleségül kellett vennie.. Kötelességből! Na ezért rosszindulatú a megjegyzés, mert mindenki azt gondolja, hogy biztos felcsinálták és akkor azért. Már eleve ez a szó is..akkor szoktak ilyet mondani, ha valaki nem házas és terhes lesz, és egyáltalán nem jóindulatú a megjegyzés.


Én elhiszem, hogy sokan nem rosszindulatból mondják, de ennek akkor is ez a jelentése.


Na mindegy, szóval ne foglalkozz vele kérdező. :)


7. voltam

2012. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Igen, pontosan erre gondolok.

Mondjuk egyelőre csak nevetünk a dolgon, higgyenek amit akarnak:)

2012. szept. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!