Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérte a barátom a kezemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a barátom a kezemet, de 18évesek vagyunk. Szülőknek el kell ezt mondani vagy "ráér"?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, és nagyon szépen elő volt készítve minden, gyönyörű eljegyzés volt, azonnal igent mondtam..persze a házasság jóval később (több év), ezért nem gondolom hogy feltétlen tudni kell a szülőknek..mondjam hogy csak úgy kaptam a gyűrűt?

18L


2012. dec. 3. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer igent mondtál miért hazudnál a szüleidnek?

Tessék felvállalni a dolgot, ha már a gyűrűt hordod.

2012. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondtál igent ha fel sem meritek vállalni?
2012. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hozzá kell tenni hogy a szüleim nem feltétlen örültek a kapcsolatunknak, sőt.

Egyébként tudtam hogy a párom szándékai komolyak, de hogy ennyire..el se tudom hinni:')

Tudom hogy lesz aki csak azt fogja mondani hogy korai volt, de szerintem ebből is ki lehet lépni úgy, mint egy sima kapcsolatból, ha elromlik. Bár remélem nem kell soha:))

2012. dec. 3. 23:13
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
hehe úgyis elváltok 3 éven belül:D
2012. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fel merném én vállalni ha a szüleim nem csinálnák ki. Valószínűleg mindent megtesznek majd hogy szétszedjenek.
2012. dec. 3. 23:15
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Tök mindegy, mit csinálsz. Én 19 évesen nem mondtam el, mert szerintük korai lett volna. Egy évre rá idegösszeroppanásom volt, mert szerintük mi csak basz.i járuk össze, na akkor megmondtam az igazat. A családnak soha semmi nem jó.
2012. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég nagyok voltatok az eljegyzéshez, ahhoz is legyetek elég nagyok, hogy felvállaljátok.
2012. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Sok értelme van egy ilyen eljegyzésnek: se összeköltözés, se házasság és még a szülők előtt is titkoljátok....
2012. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt vesszük, hogy az eljegyzés házasulási szándék, akkor ott már megvannak azok a feltételek, amik kellenek a házassághoz: többek közt, hogy képesek vagytok az ÖNÁLLÓ életre, hogy a kapcsolatotokba senki nem szólhat bele, mert felvállaljátok.

Őszintén szólva mindezt én inkább egy gesztusként értékelem, ami nagyon szép, meg könnyekig hatódunk, de az eljegyzést nem kell titkolni. Ha titkolni kell, akkor ennyit ér a kapcsolat. Ne haragudj az őszinteségemért.

2012. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az régen rossz, ha úgy gondolod, hogy "ráér". Meg hogy ebből is simán ki lehet lépni. Semmi értéke a dolognak és te se veszed komolyan a dolgot, ebből látszik. Még nagyon gyerek vagy, szerintem felesleges elmondani. Ha véletlenül mégis működne a dolog, akkor pár év múlva, ha konkrét terveitek vannak a jövőre, csináljatok egy igazi eljegyzést, és mondjátok el anyuciéknak is.

Vagy ha elég felnőttnek érzitek magatokat az ilyesmihez, meg komolyanvehetőnek érzed, akkor az a minimum, hogy fel kéne vállalni, nem?

2012. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!