Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy férfi gyűrűk úrás eljegyzési gyűrűvel kéri meg a nő kezét?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 13:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
Aki nem látta filmet, vagy látta, de nem tetszett, az gyerekes hülyeségnek fogja tartani. Én láttam, de ha 10 év múlva ránézek a gyűrűmre, valahogy nem az leghőbb vágyam, h egy (számomra)közepes film jusson róla eszembe. Különben is a pasim legyen kreatív, legyen egyedi ötlete, ne egy buta filmből kölcsönözze! Jelentem, volt ötlete.
2012. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
6-os vagyok. Miért kellett lepontozni a sárga földig? Csak véleményt írtam, kössz..:( Egyébként nekem is van hobbim, van kedvenc zenekarom, akikért rajongok, kedvenc filmem..stb de ez nálam akkor sem lenne poénos. Miért nem lehet ezt elfogadni anélkül, hogy szarásig lepontoztok?
2012. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%
Az, hogy annyira infantilis ember, hogy soha nem venném őt, mint leendő férjjelöltet komolyan. Azaz nemet mondanék.
2012. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszenek ezek a gyűrűs lánykérések, de egy ilyen esetében kivételt tennék és igent mondanék :D
2013. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
Hát én fan vagyok és pont azért nem örülnék. Esetleg Galadriel gyűrűjének. De szerintem béna a hatalom gyűrűjét eljegyzési gyűrűnek használni.
2013. jan. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Az Egy Gyűrű egy teljesen dísztelen, sima arany karika. Olyan, mint pl. az én szüleimnek van, akik 60 évesek. Akkor senki nem gondolt arra, hogy béna dolog ilyen gyűrűt hordani, bár választék sem nagyon volt...

Aki olvasta a regényt, illetve van némi fogalma Tolkien munkásságáról, az tudja, hogy a gyűrű mit szimbolizál, aki csak filmen látta, és egy közepes mesének találta, az meg jobb, ha nem kommentel.

A kérdésedre válaszolva: gyakorlatilag olyan mindegy, ha boldogok együtt!

2013. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyet szeretnék, ugyanis az egy sima egyszerű karikagyűrű. Számomra ilyen az eljegyzési gyűrű, és nem olyan köves, ami ma az eljegyzési gyűrűnek titulált kísérőgyűrű.
2013. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 zsófi :)) válasza:
Hogy nagyon király ötlet :))) én tuti igent mondanék ilyen gyűrű mellett.
2013. jan. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon praktikus ha eltűnik néha az asszony, de azt beszéljétek meg, hogy csak akkor vegye fel amikor felbosszant, vagy csak egy kicsit egyedül akarsz maradni. :)
2013. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezt néztük ki a vőlegényemmel, de elvileg nincs most raktáron :(

2013. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!