Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ötleteket kérnék, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket kérnék, hogyan kérjem meg a kezét?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%

Ha egyszerűbben szeretnéd: étterembe elmentek, esztek, valahogy leesel a székről, és ahogy tápászkodsz fel, és már mindenki rád figyel, akkor előveszed a gyűrűt... :)

Ha extrémen: tandemugrás közben. :D

2013. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Erre így nem nagyon lehet mit írni. Te tudod, hogy milyen a lány, minek örülne. Én például nem szeretem a felhajtást, meg a kíváncsi tekinteteket, így annak örülnék a legjobban ha kettesben lennék, vagy legalábbis olyan helyen, ahol nincsenek sokan. Egyik barátnőm pedig imádja a felhajtást és csalódott lenne, ha otthon ágybareggelivel kérnék meg a kezét.

Szóval, milyen típusú a barátnőd?

2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok együtt meg mennyi idősek vagytok? mennyire komoly a lány?
2013. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Egy éve vagyunk együtt, nagyon komoly, 25L 29F.

Tudom, hogy nem lehet ötletet adni a semmire, de hátha becsúszik egy olyan ötlet, ami mindent visz.


Köszönöm...

2013. jan. 16. 22:24
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak arra figyelj, hogy ha a barátnőd nem szeret nyilvánosság előtt "szerepelni", visszafogottabb, akkor ne csinálj nagy felhajtást, mert könnyen kínos helyzetbe hozhatod. (Én pl. nagyon kellemetlenül érezném magam, ha "közönség" előtt kellene igent mondanom.)

Persze vannak lányok, akik pont ezt szeretik, ezért mondom, hogy ez a te döntésed. Ha vicces/ötletes/nagyszabású eljegyzést szeretnél, szerintem nézegesd a youtube-ot, rengeteg eljegyzés van fent. Nem azt mondom, hogy pontosan másold le valamelyiket, de hátha ihletet kapsz. :)

2013. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Csak nehogy így járj:


-Egyél egy kis tortát, Drágám! :)

-Köszönöm, szívecske, nem kérek!

-Naa, olyan gyönyörű ez a torta! Csak egy falatot! :)

-Köszönöm, de nem vagyok éhes!

-Naa! Csak egy ici-picit!

-Hagyj már békén! Tudod, hogy este 6 után sose eszem! :/ -A rohadt életbe! Ennél abból a rühes tortából! Jeggyűrű van benne! Meg akarom kérni a kezed!


Én egyébként ilyesminek örülnék, ha sütiben lenne vagy egy pohár borban vagy egy szép különleges helyszínen pl egy kilátótoronyban.

2013. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Majd írd le hogy zajlott. :)

Utolsó: tanulság, mindíg egyél ha azt mondja a párod. :D tetszett.

2013. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az lenne a legromantikusabb, ha otthon várna egy üzenet, hogy vegyek fel valami szépet, és találkozzunk egy bizonyos címen. (Ha nagyon korán van belefér előtte egy vacsi)

A párom bérelne egy szállodai szobát, lerakna gyertyákat esetleg rózsaszirmot az ajtótól a kádig, ahol már vára a forró víz, a gyertyák és egy cetli, hogy várjak rá a kádban. Előjönne, pezsgőznénk, megfürdetne és valamikor az este folyamán előkerülne a gyűrű is:)

Számomra ez lenne romantika netovábbja:)

2013. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

vidd el a kedvenc helyetekre, ami nektek sokat jelent és ott

egyet ne csinálj, sütibe ne tedd, nekem így tört le a fogpótlásom és dühösen fogorvoshoz mentem miután visszalöktem elé a gyűrűt :D

2013. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én annak ha ott kérné meg a kezemet ahol az első randinkon voltunk. Nekem sokat jelent az a hely.

Egy régi sport csarnok mögött megállunk beszélgettünk, majd látta hogy kezdek fázni, megölelt majd elcsattant az első csók és eleredt az eső! Igazi filmbe illő pillanat volt, eláztunk, de nem érdekelt minket. Na itt el tudnám képzelni! Olyan helyre vidd ahova köt titeket valami.

2013. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!