Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj, ha visszaadom a gyűrűt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha visszaadom a gyűrűt?

Figyelt kérdés

Párom megkérte a kezem, igent mondtam. Ez már lassan fél éve volt. Tervezgetném az esküvőt, de kiderült, ő még nem akar házasodni. Talán majd néhány év múlva...

Baj, ha visszaadom neki a gyűrűt azzal a szöveggel, hogy majd adja oda újra, ha választott dátumot? Mert így, amikor ránézek a gyűrűmre, csak fájdalmat érzek, hogy átvert. Feltette a kérdést, aztán közben meg nem is akar feleségül venni.

28/N és 29/F


2013. máj. 13. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem baj. Mondd meg neki, hogy majd akkor adja oda, ha 1 éven belül esküvő is követi. Nem haragszol, de te az eljegyzésnek akkor látod értelmét, ha belátható időn belül esküvő is van.
2013. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Èn telejsen egyetértek veled.

Èn sem akartam volna évekig menyasszony lenni.


Egyébként van egy jó ismerösöm. Egy szuper romantikus eljegyzés után megkérdeztem mikor veszi el a lányt (már 7 éve együtt vannak). Mire a válasz hogy soha, csak azért kérte meg a kezét, hogy csönd legyen. Ès azért csinált ilyen nagy felhajtást, hogy a csaj mindenkinek mondogathassa. Szereti de nem akar esküvöt. Ez úgy konkrétan lepadlozott enegm, hogy bizony a férfiak másképp gondolják ezt a dolgot.

2013. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan add vissza, hiszen nem gondolta komolyan, nem akar nősülni. Valószínűleg csak be akarta magát biztosítani, hogy mellette legyél, de neki esze ágában sincs elkötelezni magát. TALÁN majd néhány év múlva? Ne már...Ez nem szép húzás. Közel 30 évesek vagytok, nem tinikorból éppen csak kinőtt egyetemisták, ha szeret, ha veled képzeli el az éltét, min kell még évekig töprengeni? Vagy kivárja, amíg jön jobb, de addig se legyen egyedül? Mivel magyarázta ezt a "szép" húzást?
2013. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Kései Sirató ***** válasza:
91%
Én a helyedben azonnal visszaadnám.
2013. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, jogos.
2013. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolkodsz. Ez így korrekt.


Én csak sajnálni tudom utólag, hogy nem voltam olyan okos annak idején, mint te. Hét évig voltam menyasszony, mire kiderült, hogy esze ágában sincs megnősülni...

2013. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj,legalább kibújik a szög a zsákból.


28-29 évesek vagytok.És gyereket mikor akar,10 év múlva?

2013. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elvenni, főleg hogy megmondta hogy majd talán valamikor. Húzza az időt, a gyűrűvel meg befogta a szádat.

Engem két év után jegyzett ez a volt vőlegényem, nem volt kitűzve az esküvő, mert mondta hogy majd. Még 8 évig voltam "menyasszony", így összesen 10 évet voltunk együtt. Közben folyamatosan húzta az időt, mindig volt valami kifogás. Még ráérünk, most meghalt ez a rokon, most az a rokon, stb..stb... 10 év után egyszer csak elhagyott, fél év után elvette a lányt, és már akkor útban volt a gyerek is. Gondolkodj el ezen, mert szerintem sosem fog elvenni, csak húzza az időt, mi az hogy nem tud időpontot?

2013. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tenném a helyedben. Szerintem egyáltalán nem baj, beszéld meg vele, hogy nálad az eljegyzés azt jelenti, hogy 1 éven belül esküvő követi és nem azt, hogy majd talán pár év múlva valamikor. Ha ő ezen megsértődik és elhagy, akkor legalább nem raboljátok egymás idejét, lehetőséget kapsz, hogy megtaláld azt az embert, aki valóban veled szeretné leélni az életét. Nem értem, az ilyen ember minek ad gyűrűt és kérdezi meg, hogy "leszel-e a feleségem", ha úgysem akar nősülni!?
2013. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Úgyis le leszek pontozva...

Én nem adnám vissza a gyűrűt. Így, ahogy nézem, a te hibád is, hogy nem előtte beszéltétek meg a jövőtöket. Az, hogy ő ezt akarja, te meg azt, és ezért megzsarolod, megalázod, az nem fair. Ahelyett, hogy visszaadnád a gyűrűt, ülj le vele beszélni. Ha azt mondja, semmiképpen nem akar esküvőt, de te igen, akkor add vissza az ékszert, és szakítsatok. De, ha konkrét célja van, hogy miért nem most, mit akar még elérni a jövőben, akkor ne hepciáskodj. Gondolj bele: te szereted őt, ő meg téged! Ez elég kell legyen ahhoz, hogy alkut kössetek!

2013. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!