Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűnek való?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűnek való?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Köves eljegyzési/kísérő gyűrűket nézek, és nagyjából elképzelésem is van: egy ezüstből kovácsolt kék topázos gyűrűt szeretnék adni a barátnőmnek, mert gyönyörűen illene hozzá ez a kő, ezek a színek, és tudom, hogy ő is szereti.


A problémám az lenne, hogy nem vagyok biztos abban a gyűrűben, amit kinéztem. Bizonytalan vagyok, talán nem túl csicsás-e és nem tűnik-e emiatt nagyon igénytelennek/bizsunak a gyűrű. Szerintem nagyon szép, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, mert tudom magamról, hogy néha túl barokkos az ízlésem, ami mások szerint épp emiatt nem is létezik..:)) Vajon hogyan néz ez ki élőben egy női kézen?

[link]


Az egyszerűbbek így néznek ki:

[link]


A lány tényleg gyönyörű, a bonyolultabb sem hatna rajta viccesen.



2013. jún. 5. 02:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép amit kinéztél. :) A második túl egyszerű, szerintem pont az olyan, mint egy kislányos bizsu.
2013. jún. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép :-)!!! Az egyszerűbb nem annyira tetszik .. de azért az is szép .Egyértelmű,hogy az első a tuti ;-) !!!
2013. jún. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha ilyen gyűrűt akarsz, akkor mindenképp az elsőhöz hasonló legyen. amúgy szerintem is gyönyörű.
2013. jún. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az első nem csicsás, de második sem túl egyszerű. Ha szeret, mindkét gyűrűt a világon a legszebbnek fogja találni. Ne aggódj :) Sok sikert és sok boldogságot!
2013. jún. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem a második tetszene jobban.


De ez egyéni izléstöl függ - azt meg valószinüleg te tudod, hogy a barátnödnek az egyszerübb vagy diszesebb stilus a kedvence.

2013. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Csak karikagyűrűkkel lehet eljegyzést tartani. A köves gyűrű csak kísérő gyűrű a karikagyűrű mellé. Nem Amerikában vagyunk. Senki nem nézi menyasszonynak, ha csak köves gyűrű van a nő ujján. Azt akár vehette saját maga is.
2013. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

6-os válaszoló: szerintem az oly mindegy, ki, milyen szokásokat követ, aki normális elfogadja, hogy el lett jegyezve a lány, nem fog le akadni, hogy "jajj, nézd mááár milyen gyűrűje van". Maximum a primitív emberek, azokkal meg foglalkozzon, aki akar, én biztos nem törődnék velük. Meg biztosan egy párként beszélgettek már ilyenekről, és ha lány is a köves gyűrű szokást követi, akkor miért ne jegyezhetné el azzal? Minek jegyezze el a karikagyűrűjükkel, amit szerintem a házasságkötő teremben illik először az ujjára húzni? Én például azt a szokást ismerem és hallottam szinte mindenkitől, hogy a jegygyűrűt nem láthatja a mennyasszony az esküvő előtt, ahogy a vőlegény se a ruhát. Eljegyezni pedig egyszerű (de ha valaki máshogy akarja, akkor lehet csicsásabb), kisköves gyűrűvel szokás, a gyűrű féme ezüst, és a bal kéz gyűrűsujjára, a jegygyűrű aranyból karika, nincs kő, lehet benne fehérarany, stb, azt pedig a jobb kéz gyűrűsujjára. Annyi esküvői, eljegyzési szokás van. A kérdező arra volt kíváncsi, melyikkel merje eljegyezni inkább, nem azt kérte, hogy valaki világosítsa fel: tkp. elmehet a francba a köves gyűrűvel együtt.

Vannak kifejezetten jó amerikai szokások, akit idegesít, ne csinálja úgy. Vagy próbálja meg megszüntetni a Valentin-napot. Hajrá.

2013. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7_es. Hol hallottál olyan szokásról, hogy a menyasszony nem láthatja a jegygyűrűt az esküvő előtt? Magyarországon biztosan nem!
2013. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az első egy alkalmi gyűrű, az második egy nagyobb kővel jobban illik eljegyzési/kísérő gyűrűnek. Az ékszerboltban is nyugodtan kérd ki az eladók véleményét, ők még jártasabbak a dologban! :)
2013. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép az első gyűrű, nekem sokkal jobban tetszik, mint a második.:)
2013. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!