Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Helyre lehet hozni az elkövete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet hozni az elkövetett hibákat? Lehet újra minden szép és jó? Volt eljegyzés is, de felbontottuk.

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyunk együtt, az utóbbi 7-8 hónap maga volt a pokol. Veszekedés, szétköltözés, kibékülés, összeköltözés... Nagyon szeretem, azt állítja ő is engem.

Most mégis ott tartunk, hogy én szeretném ezt az egész kapcsolatot, ő bizonytalan.


2013. júl. 28. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad min veszekedtek. De a 2 évből, durván egy éve veszekedtek. Értelmetlen az egész, ha már most ez van, mi lesz később. szerintem kár kínlódni, ez a kapcsolat már kifújt, ennyi volt benne...
2013. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
követtünk el hibákat, én is, ő is... ezeket hánytorgatjuk fel egymásnak (rosszul tesszük, tudom)..és emiatt van a vita
2013. júl. 28. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem működik. A kapcsolatotok fele vitákkal telik és még az elején tartotok, mi lesz később? Szerintem ezt hagyjátok annyiban!
2013. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

én küzdős típus vagyok. És sokáig küzdök nagyon egy kapcsolatért. Emellett nehéz velem összecsiszolódni szóval tudom h nem adhatom fel rögtön.

Szerintem amíg szereted és látsz reményt tök mindegy ki mit mond neked, küzdened kell. Akkor add fel ha te magad azt érzed h nem tudod tovább csinálni, a saját döntésed legyen. Addig pedig próbáld meg helyrehozni a dolgokat akkor is ha objektíve feleslegesnek tűnik.

Apró lépésekre van szükség. Például töltsetek kicsit több időt külön, és ha együtt vagytok ne csak otthon üljetek, hanem mozduljatok ki. Lepd meg, biztasd, dicsérd. Kezdd el te, h nem hánytorgatsz fel régi sérelmeket, h egy-egy veszekedésnél hamar azt mondd h ne veszekedjünk beszéljük meg. Magaddal is meg kell küzdened de ha azt érzed h megér ennyit ez a pasi akkor tedd meg. Komolyan, a szíved vezéreljen, mert ha most észérvekkel szakítasz vele azt nem fogod tudni feldolgozni. Szerintem.

2013. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. júl. 28. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Hosszú távon kellene mérlegelnetek, nem a pillanatnyi érzések alapján. Pozitív-negatív lista, ha így tetszik, mit szerettek a másikban, mit nem. Ezen kívül, azt döntsétek el, szeretnétek-e 20 év múlva is együtt lenni. Ha igen, akkor ez legyen a szemetek előtt, ne a múlt, mert azon már nem lehet változtatni, a jövőt viszont közösen alakítjátok. Minden kapcsolatban vannak sérelmek, ezeket tisztázni kell - egyszer, és utána túl kell lépni rajta, vagy úgy, hogy megpróbáltok tiszta lappal indulni, vagy úgy, hogy külön folytatjátok.

Szerintem érdemes hosszú távon végiggondolnotok, sikerülhet-e túltenni magatokat a múltatokon, mert ha nem, akkor ez egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolat lesz, és mindketten belerokkantok.

2013. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 évből majdnem a fele pokol. Van ennek így értelme?
2013. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

A kérdező csak azt a választ fogadja el, hogy maradjon vele. Semmi mást, kár volt feltenni a kérdést. Ez neki így izgalmas, van dráma az életében.


Kérdező, maradj vele.

2013. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy te tapasz rá, bármi áron, ő pedig pitiztet. Cirkuszoltok és közben remekül érzitek magatokat. Vannak olyan házasságok, párkapcsolatok, ahol a felek így élnek, akár 40-50 évet is egymás mellett. Semmi más nem tartja össze a kacsolatot, mint az állandó "drámázás".


Semmi gond. De azt azért mindig tudni kell, hogy ez a ti döntésetek, ez a ti felelősségetek és a ti dolgotok.

Más kérdés, hogy iyen házasságba gyereket lehetőleg ne. Pokol lesz az élete. Tudom, mert az én szüleim ezt csinálták mindig; holtig "köszönhetem" nekik.

2013. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ideig biztos menni fog, de egy idő után semmi mást nem fogtok csinálni, mint felhánytorgatni egymásnak a múltat. Ez mire jó? Engedjétek el egymást, hogy találjatok valakit, aki hozzátok illik. Ha így vagytok 2 év után, mi lesz 10 év múlva? Most még szinte a rózsaszín ködnek kéne lennie, de nektek már egy éve nincs semmi, csak vita.
2013. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!