Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A karikagyűrűt nem illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karikagyűrűt nem illik fehéraranyból készíttetni, jobb inkább a sárga, vagy is a hagyományos?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen nincs, hogy miből "illik". Abból készíttetitek, amiből nektek tetszik. Személy szerint én nem veszek fel sárgaaranyat, így nálam csak a fehér jöhet szóba.
2013. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Az én karikagyűrűm fehér aranyból van. Nem szeretem a sárga aranyat.
2013. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom h illik-e vagy sem,de nekem a sárga nem tetszik,ha 1x arra kerülne nálam a sor tutkó fehér aranyból lenne
2013. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nekem sem tetszik annyira a sárga arany :)
2013. aug. 11. 14:55
 5/17 anonim ***** válasza:
A fehér arany nekem is jobban tetszik!
2013. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ez nem illik nem illik kérdése, ez inkább ízlés, és legfőképpen pénztárca....


(Ugyanolyan vastag gyűrű, mint ami a mienk, a mi méretünkben 2 színből ötvözve 210 E míg csak fehérből 380 lett volna:S)


Mindamellett nagyon ódzkodtunk a hagyományos sima karikától, mégis sokkal szebb volt, mint a fehér a mi kezünkön.


Érdemes elmenni próbálni, egész más képen is mint az ember kezén..

2013. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
A sárgát nem szeretjük, a miénk fehér. Kifogástalan, magas minőségű, egyedi gyűrűink vannak. Kizártnak tartom, hogy valaki azt gondolná róla, hogy "fúúj, nem sárga" :D Mindneki azt hordja (remélhetőleg egy életen át), ami neki tetszik!
2013. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincs ilyen,h nem illik.Viszont a próbát én is javasolnám..Ugyanúgy voltunk,mi is,mint itt valaki korábban írta...feheret akartunk,de mikor felprobaltuk nagyon ocskanak hatott a kezunkonk...(és nem a minőséggel volt a baj,mert árát direkt nem néztük egyiknek sem)A legegyszerűbb sargat felprobalva viszont egyszerre mondtuk,h igen,ez az...
2013. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
14 éve van olyan gyűrűm, ami a szélén sárga, belül fehér. Illik, nem illik, nekünk ez tetszett, pedig előtte rengeteget megnéztünk együtt meg külön is. Vegyél olyat, ami jól áll meg tetszik is mindkettőtöknek, remélhetőleg jó soká fogod hordani! :)
2013. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es a milyenk is ilyen (bocs az off miatt)
2013. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!