Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit/ mennyi időt jelenthet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit/ mennyi időt jelenthet az a kifejezés, hogy "érik már neked a gyűrű"?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen "morzsát" szór a barátom el, amikor beszélgetünk. először nyáron kaptam egy bizsu gyűrűt, amit egy vásárban találtunk, és szépen csillogott. Aztán elkezdett a külső réteg kopni róla, és ezt mondtam a barátomnak, hogy szegény csillogós gyűrűm kopik. Erre aztmondta, hogy majd kapok egyszer olyat, ami nem fog kopni soha. Aztán egyik délután arról beszélgettünk, hogy mennyire nem akarunk egymás nélkül élni, még ha néha vannak is problémák közöttünk. És mondtam neki, hogy csak miatta kezdtem el főzni tanulni, aminek örült is nagyon, és aztmondta, hogy érik már nekem az a gyűrű.

Ez így mit jelent? Komolyan gondolhatja? Vagy ha nem, akkor miért mond ilyeneket?

2 éve vagyunk együtt, ő 22, én 20


2013. szept. 17. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Azt csak a barátod tudja. De 22 évesen biztos kőgazdag, ha telik 2 aranygyűrűre meg esküvőre. Bár szerintem nem kell elsietni a házasságot, a korai házasságok nagy része végződik válással. 20 évesen férjhez menni...hát gondold meg még egykétszer.
2013. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Ez még önmagában nem sokat jelent, max. annyit, hogy egyszer talán elvesz téged, átfutott a fején a gondolat. Ettől függetlenül lehet, hogy csak évek múlva valósul meg a szándék.

Kérdezz rá egyértelműen, hogyan érti, ha ennyire foglalkoztat a kérdés.

2013. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Lehet csak elejtett megjegyzés volt, de az is lehet, hogy komolyan gondolta. Ezért nem szeretem az ilyen célozgatásokat, mert nagyon kétértelműek. A helyedben én is rákérdeznék amikor megint szóba hozza. :)
2013. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
még egyáltalán nem házasságra gondoltam, hanem csak eljegyzésre. Elhiszem, hogy úgy szokás, hogy az eljegyzés után egy éven belül lesz házasság is, de nálunk a családban ez sosem volt divat. Majdnem minden családtagom minimum 2-3 évig járt jegyben miután elhatározták, hogy elkezdenek esküvőt szervezni.
2013. szept. 17. 12:17
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet, hogy szőrszálhasogató vagyok, de ha a vőlegényem annak idején ilyet mondott volna nekem, hogy "érik már neked a gyűrű", nagyon megharagudtam volna, mert a házasságkötés nem ajándék, és nem kiérdemelni kell az egyik félnek, jobb esetben. Lehet, hogy nem így értette a barátod, de akkor is csúnya ez a megfogalmazás.
2013. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Érik már neked egy pofon!- én így ismerem. Kicist úgy hangzik, mintha valami teljesítménypályán kellene végigmenned, ahhoz, hogy még több jópontot szerez, hogy a végén gyűrűt kaphass. Szerintem korai még ez nektek.

Érik a gyűrű, hajlik a vessző.

2013. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
szerezz
2013. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Ah, gondoltam, hogy le leszek pontozva :) Ha 22 évesen hozzámentem volna az akkori pasimhoz, szintén két év után...na jó, akkor már 24 voltam.


Szóval te tepersz, háziaskodsz, ő meg vesz 2 gyűrűt. Elhiszem, hogy nagy a szerelem, de én utálok főzni és azért szoktam, hogy legyen mit enni :)


Valószínű, komolyan gondolja perpillanat, de éljetek is egy kicsit, mielőtt házasodtok, gyűrűtől függetlenül. Szerintem ez nem játék, hanem két ember elhatározása, nem jó dolog húzni a másikat. Biztos válaszoltam valami olyasmit, hogy honnan gondolod, hogy férjhez akarok menni vagy biztosan igent mondok?

2013. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Hamarosan lánykérés lesz...:-)
2013. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Kicist úgy hangzik, mintha valami teljesítménypályán kellene végigmenned, ahhoz, hogy még több jópontot szerez, hogy a végén gyűrűt kaphass."


Ugyanezt gondolom. Még egy kicsit teperned kell, hogy kiérdemeld, hogy a felesége legyél.

2013. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!