Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, meg akarja kérni a kezem Karácsonykor, legalábbis utalgat rá. De apukámat még nem ismeri, meg ha jól tudom előbb őt kell megkérdeznie. Anyumat is alig ismeri. Meg igy a gyűrűt is,ne hordjam vagy mi, nem értem, hogy gondolja. Mindketten 20 évesek vagyunk.

2013. nov. 25. 09:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
14%

Nem feltétlen fontos, hogy először az szüleidtől kérjen meg. Karácsonykor menjetek el együtt a szüleidhez és akkor megkérheti a kezedet is. De felesleges ehhez gyűrűt venni, mert azzal NEM jegyez el. Ez csak amerikai szokás. Eljegyzéshez mindkettőtöknek karikagyűrű kell.

De eljegyzésnek csak akkor van értelme, ha rövidesen össze is házasodtok.

2013. nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg mit lép, addig felesleges agyalni rajta!!Ha tényleg így tesz, majd akkor eldöntöd hogyan tovább.De azt nem értem, hogy ha két éve együtt vagytok hogyhogy alig ismeri a szüleidet?
2013. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megkérdeznie a szülőket, önálló ember vagy, ha hozzá akarsz menni, igent mondasz. De ahogy a kérdésedből érzem, te korainak tartod még az egészet. Nem muszáj igent mondani, bár az eljegyzés még nem kötelez semmire önmagában, házasság nélkül.
2013. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Je Veux ***** válasza:
77%
Eljegyzésben nincs olyan, hogy valamit kell... Bár nálatok ez lényegtelen, mert úgy néz ki, hogy te még nem akarod ezt.
2013. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem igen is szép, ha valaki eljegyzésre eljegyzési gyűrűt kap (nem pedig karikagyűrűt),valamint esküdni sem kell egyből... Én egy éve vagyok eljegyezve, de házasodni még pár évig nem fogunk, mert ahhoz még egy két dolgot meg kell tennünk.

Kérdező a kérdésedből látszik, hogy te tényleg nem akarod,hogy eljegyezzen. Akkor inkább utalgass neki te is, hogy szerinted ez még korai, stb. Azt meg én sem értem, hogy 2 év alatt, miért nem ismerte meg a szüleidet? Valamint egyébként szerintem az e fontos, hogy tőlük kérje meg a kezed, hiszen manapság egész mások a szokások.

2013. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mindig a parkba találkozunk vagy ilyesmi helyeken általában, nem is megyünk el egymáshoz, nem hittem, hogy ő ilyen komolyan gondolja..
2013. nov. 25. 09:58
 7/28 A kérdező kommentje:
Egyébként ha igent mondok akkor onnantól a menyasszonya vagyok ő meg nekem a vőlegényem?
2013. nov. 25. 10:00
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Egyébként miért nem viszed fel karácsony elõtt, hogy jobban megismerjék a szüleid és forditva?

2013. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi a kérdésért, de akkor a szerelmi életeteket is a parkban vagy egy motelben oldjátok meg?:) Érdekes, hogy egy két éves kapcsolatot nem gondoltál még annyira se komolynak, hogy hazavidd....
2013. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De voltunk már egymásnál csak kevésszer és inkább akkor mikor nincs itthon senki
2013. nov. 25. 10:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!