Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek ha nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tetszik a gyűrű? Mondjam meg neki? Nem akarom megbántani

Figyelt kérdés

Sejtettem,hogy a barátom meg akarja kérni a kezemet,de nem voltam benne biztos.Mert sosem volt az a nagyon romantikus típus, meg az volt az "egyezségünk",hogy addig ne,amíg nem végzünk az egyetemen mindketten.

Az egyik közös ismerősünk, egy lány keresett meg azzal,hogy a párom megmutatta neki,hogy milyen gyűrűt rendelt az internetről viszonylag olcsón,és a lány egyből tudta,hogy az a gyűrű nagyon nem én vagyok,nem az én stílusom. Ráadásul olyan nagy méretet rendelt,ami még a kicsit teltebb nőkre is nagy lenne (60-ast!! holott az én méretem 54-es) Párom mentségére szóljon,hogy nem hordok gyűrűt,így szegény nem tudja,milyen az ízlésem ilyen téren.Páromnak is elmondta mindezt,de ő csak annyit mondott,hogy "hát sajnos már meg van rendelve". Megjegyzem,hogy a lány nekem is megmutatta,pontosan melyik gyűrűről lenne szó,és sajnos az az igazság,hogy tényleg nagyon nem tetszik.

Sajnos így a meglepetés oda (barátom még nem tudja),viszont a nagy dilemmám az,hogy mit tegyek,ha észreveszi rajtam,hogy mennyire nem tetszik? Nem kétség,hogy észre fogja venni,sajnos az érzéseimet nem tudom véka alá rejteni. Nem szeretném megbántani,nagyon szeretem. Tudom,hogy a gesztus a lényeg,meg azt is,hogy néha jó az,ha az embernek nincs beleszólása a dolgokba,de hát nyilván azt fogom még egy jó darabig hordani.

Mit tegyek? Mondjam majd meg neki? Nagyon megsértem ezzel?


2013. dec. 5. 09:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Mutasd meg, lehet nem is olyan szörnyű!
2013. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Ha nagy lesz rád, úgyis ki kell cserélni és akkor majd közösen választotok egy neked is tetszőt.

Ezt a gyűrűt meg amit kapsz tekintsd egyelőre gesztusnak.

2013. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Én is ezt akartam mondani. Én egyébként kicsi gyürűt kaptam,eljegyzésre. De esküvőre már közösen választottunk.
2013. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

"Az egyik közös ismerősünk, egy lány keresett meg azzal,"

Kérdező, csak gratulálni tudok a lánynak, hogy két ember örömét volt képes tönkre tenni a xar kotnyeleskedésével...

Le akarja nyúlni a párod, vagy csak szimplán gyökketes IQ?


Most a párod azon örlődik, hogy "biztos nem is fog tetszeni, meg jó se lesz", te meg azon, hogy "hogyan mondjam meg neki azt, hogy"...

Szerintem beszélj a pároddal, hogy mindent elmondott a kedves "közös ismerős", és fújjátok le az egészet - akkor majd lesz esély később valamikor egy normális eljegyzésre...

2013. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Miután neten rendelte, 8 napon belül simán vissza lehet küldeni. Csak tartsa a 8 napot! Ha úgy ismer, hogy kimondod a véleményedet, akkor mondd meg neki, hogy inkább másikat választanál, ha már úgyis cserélni kell.
2013. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

4-essel jórészt egyet értek...

Hogy lehet valaki ennyire gyökér, és gonosz?


A 2. Írta le a megoldást, még jol is jön ha nagy, mert mindenkeppen cserélni kell, akkor pedig olyat választasz, ami ízlésedne megfelelő.


Én is kíváncsi volnék a gyűrűre ( nem azért, mert rábeszélnélek, ha nekem tetszik, mertbmindenkinek más az ízlése, ebbe beleszólni nem lehet, csak kiványcsiságból:))

2013. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Mit szerettél volna? Hogy közösen válasszátok ki a gyűrűt?

Akkor te választhattál volna!

Ha meglepetés a gyűrű, akkor szegény ember választ, de még 20 év házasság után is lehet, hogy nem azt amit a feleség szeretne!

Hát még így!

Ha sejtetted, mért nem beszéltél vele, hogy te szeretnéd kiválasztani!

1. Ha meglepetést szeretnél, akkor fogadd el azt amit ő választott.

2. Nem akarsz meglepetést, megmondod neki, hogy ha el akar jegyezni, majd te kiválasztod a gyűrűt!

Egyébként egy hisztis, ostoba nő vagy!

Tipikusan, akinek semmi nem tetszik!

Ha megkérik a kezét kész gyűrűvel, az nem tetszik, ha megbeszélik az eljegyzést, akkor nem meglepetés!

Mit szeretnél? Választani gyűrűt és meglepetés is legyen?

Mit vársz szegény férfitól?

2013. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

A lánykéréshez minek kell gyűrű? Az az eljegyzéskor kell, és a karikagyűrűket közösen szokták kiválasztani. Akkor tudja a párod, hogy milyen méretű kísérőgyűrűt vegyen, és neked melyik tetszik.

Ha nagy, akkor cseréljétek ki.

2013. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Az én férjem tudta,h.nem tud egyedül választani,mert nem fog tetszeni,viszont meg akart lepni!Csináltatott aranyból egy kulcskarikát a méretemben és álmomban az ujjamra húzta!Reggel meg én leptem meg álmában a sikításommal,ráugrottam,h.megöleljem,erre szegényt gyomron térdeltem!

Nekünk ez így olyan extra és emlékezetes,h.fontosabb emlék,dátum az életünkben mint az eljegyzésünk ami már a közösen választott gyürüvel volt!A kulcskarika pedig a láncomra került medál helyére;-)

2013. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy írták, ne aggódj - ha túl nagy a gyűrű, akkor fancsali arc helyett nevessetek rajta egy jót a barátoddal, aztán közösen válasszatok újat, olyat, ami neked is tetszik.
2013. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!