Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudhatom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a barátnőm készen áll arra, hogy igent mondjon, mikor megkérem a kezét?

Figyelt kérdés

Párom most 20 éves. Én 24 vagyok. 4 hónapja ismerem őt. kb 1 hónap után költöztünk össze. Odaköltözött hozzánk, nagyon nagyon szuper a kapcsolatunk. Nagyon szeretjük egymást :)Párszor már célzott arra, hogy még nincs megkérve a keze. Amikor beszélgetünk a közös jövőnkről, sokszor szóba kerülnek a gyerekek is. Ilyenkor mindig felhozza, hogy akkor vállalna gyermeket, ha már meglenne az esküvő. Már megemlítette, hogy tőlem szeretne gyermekeket.

Köszönöm előre is a véleményeiteket, tanácsaitokat ! :)



2013. dec. 6. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az a legtutibb, ha végig gondolsz objektíven mindent.

A barátnőd vajon alkalmasnak tart e férj, apa szerepre?

Te alkalmasnak tartod magad?

A kapcsolatotokat?

Éltetek e már huzamosabb ideig együtt?

Megvannak az anyagi feltételei annak, h később tovább tudjatok lépni?

És persze ez barátnődre is igaz, h alkalmas e rá?

2013. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
valószinüleg igent mondana, viszont én korainak tartom az eljegyzést 4 hónap után föleg ennyi idösen. Ha már 1,5-2 éve együtt vagytok és ugynailyen minden na alkkor kérd meg. 4 hónap után még semmi sem biztos hiába éltek együtt. Persze ettöl még megkérheted a kezét ez még nem papir, viszont én idétlenségnek tartom az évekig tartó jegyességet. Én mondtam annó a aférjemnek hogy akkor kérje meg a kezem ha utána el is kezdjük tervezni az esküvöt. Tehát kb 1 éven belül legyen az esküvő. végül nekünk csak rá majdnem két évre volt, de egyéb körülmények miatt.
2013. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Nincs sablon, hogy mennyi idő múlva ideális...


Mi 5 hónap után házasodtunk össze, én 20 voltam, a párom 21... 20 éve együtt vagyunk, és jó a házasságunk.


Nővérem 4 év után ment férjhez először, szintén 20 évesen, 7 év után váltak... másodjára másfél év után volt az esküvő, 13 éve együtt vannak.


Ezt nektek kell éreznetek... a leírtak alapján a barátnőd szeretné... itt már csak neked kell eldöntened, szeretnéd-e, ill. hogy készen állsz-e rá.

2013. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Amiket leírtál azok alapján nemhogy igent fog mondani, hanem egyenes már várja, hogy végre megkérd!
2013. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

" 4 hónapja ismerem"


Ismered??


Adott egy 20 éves lány, aki párszori találkozás után, már erősen célozgat rá, hogy vedd el és gyereket akar.


Először valóban ISMERD MEG!


(Ha mellé fogsz, -mint oly sokan-, akkor a következő 20 évben csak fizeted majd neki a gyerektartást!!)

2013. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

20 éves.

4 hónapja ismered.

1 hónapja költözött HOZZÁTOK. a szüleidhez? minek? miért?

céloz? mire fel?

dolgoztok? tanultok? van pénzetek? szüleidhez akartok gyereket vállalni?

2013. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, van egy egyszerű módja a dolgoknak, kérdezd meg tőle először mindenféle formalítás nélkül, ahol nyugodtan tudja azt mondani, hogy igen, szeretné, meg azt is, ha szerinte még korai, várni kellene még egy kicsit, mondjuk "mi a véleményed arról, hogy..." felvezetéssel.
2013. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
öööm nem akarok tolakodó lenni de cigok vagytok?
2013. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 4 hónapos kapcsolatban midnig minden szuper még. :) Pláne hogy ilyen kis fiatalok vagytok. Te se lehetsz valami érett, ha 3 hónap után a szüleidhez költöztetsz egy szinte idegen lányt, és már a házasságon jár az eszed. De nem baj, ki mint vet, úgy arat.
2013. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a barátnőd kifejezetten el akarja vetetni magát...szóval ha azon gondolkodsz, hogy készen áll-e, akkor hajrá...
2013. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!