Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beus1990 kérdése:

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Párommal egy éve vagyunk együtt jegyesek vagyunk már párhónapja viszont mostanában túl apró dolgokon felhúzza magát és kezd már bellőle elegem lenni. Semmi nem jó neki amit csinálok. Mit csináljak? Elhagyam? Probáltam tegnap elmondani neki de nem érti meg az a jó amit ő mond.
2014. márc. 10. 07:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi h nem lakunk még együtt 40km van kettönk között de minden nap beszélünk
2014. márc. 10. 07:31
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Lakva ismeri meg igazán az ember a másikat. Nem hiába van ez a mondás, tehát ameddig nem éltek együtt, addig nem tudhatod, hogy a párod viselkedése az összeköltözéssel javulna, vagy rontana a kapcsolatotokon. Lehet, hogy a távolság miatt ilyen, lehet, hogy amúgy is, és az összeköltözés után csak rosszabb lenne, mert ugráltatna, mindenért te lennél a hibás stb. Nem akarok beleszólni,d e szerintem korai volt az eljegyzés együttélés nélkül, ráadásul távkapcsolatra...
2014. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni..."belőlle", központozás szinte teljes hiánya, "párhónapja", "probáltam"... 3 sorban annyi hibát ejtettél, hogy egy általános iskola másodikas jobbat alkot ennél.


2. Térj észhez. Mi a lópikulának nektek eljegyzés nem egész 1 évre, amikor együtt sem éltek? Nem is ismered... most meg kezdesz rájönni, hogy nem is az akinek hitted.


3. Ha már most a szakításon gondolkodsz, akkor szakíts. Ne költözzetek össze. Az a kapcsolat, ami ilyen rövid idő után tönkremegy, nem ér semmit. Nem érdemes erőltetni, próbálkozni.

2014. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
orális kielégitést ajánlok
2014. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!