Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzett a barátom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett a barátom, de nem tetszik a gyűrű. Nekem viszont számítana, hogy olyat hordjak, ami illik hozzám, és maximálisan tetszik. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 21:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
szólsz a barátodnak.
2014. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Oké,de mit,és hogy mondjak,hogy ne bántsam meg?:S
2014. ápr. 16. 21:29
 3/41 anonim ***** válasza:
34%
Az eljegyzési csak egy dolog, az esküvőit közösen szokás kiválasztani.. addig meg el tudod viselni, nem hiszem hogy ez ekkora probléma..
2014. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem a gyűrű számít !! Hanem a szerelem :) "drágaszágom"
2014. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
56%
Pedig neki a gyűrű számít
2014. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan mond meg hogy cseréljétek ki. Ilyenen én sem sértődnék meg. Ő sem fog.
2014. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Igen,nekem számít a gyűrű is,mivel én hordom x ideig.És kicsit rosszul esik,hogy ennyire nem ismeri az ízlésemet a barátom.Azért szerintem,ha nem is teljesen,de megközelítőleg,de olyan gyűrűt kellene adnia egy férfinak,ami a nő ízlése.Szerintem ez is kifejezné azt,hogy ismeri,és összeillenek.
2014. ápr. 16. 21:40
 8/41 anonim ***** válasza:
75%
Neki az egy gyűrű mindfelett kell!
2014. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
78%

rosszul esik ááá

engem egy műanyag gyűrűvel is eljegyezhetnének, csak jussak már el addig valakivel.

2014. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem eget verően nagy a problémád !!! Mit tegyél ? Értékeld a gesztust és viseld azt a gyűrűt ,persze csak akkor ha őszinték az érzelmeid ,mert engem az sem érdekelt volna ,ha kulcskarikával kéri meg a vőlegényem a kezem ,azt is büszkén hordtam volna . Hogy szóvá tedd e a nem tetszésed ??? Te tudod ,te életed ,te döntésed ,te vőlegényed ... mindenki másképp csinálja . Én speciel nem szólnék a helyedben . Tök mindegy milyen a gyűrű ,ne magadat nézd ,hogy te milyet szerettél volna ,hanem hogy a szíved választottjától kaptad szerelme zálogául . Egyébként ne vedd kötekedésnek amiket írtam ,nem annak szántam . Viszont kíváncsi tettél ,ha nem nagy probléma ,linkelnél képet a gyűrűdről ? :-)
2014. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!