Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Húgomnak jövő hétvégén lesz eljegyzési ebédje (eleve hülyeségnek tartottam, de nem mondtam, gondoltam ennyit kibírok). Ma reggel hívott, hogy hát azt találták ki, hogy mindenki kb. ugyanannyit költsön, hogy a szülők megveszik a húst, ők az üdítőket, és én a másik húgommal vegyek tortát. Csak az elv, ami kivágta a biztosítékot nálam: ők akarnak eljegyzési ebédet, miért kell nekem arra bármit is megvennem? Főleg parancsra...

Természetesen a telefont rám csapta, mikor elmondtam a véleményemet, és megsértődött, hogy akkor inkább ne is vegyek semmit.


Pro és kontra vélemények érdekelnének.



2014. máj. 16. 08:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha vendéget hívok, akkor megvendégelem valamivel.

Ha vendégségbe hívnak, akkor illik megköszönni valamivel.


Itt egyik feltétel sincs meg.

Szép kis család :)

2014. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is hülyeség az eljegyzési felhajtás... a lagzi nem elég?
2014. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A vendégség ott lesz, ahol én lakom. Húgom jön oda vendégségbe eljegyzési ebédet tartani... Anyám lakása ez egyébként.
2014. máj. 16. 08:41
 4/23 A kérdező kommentje:
1: Vettem volna vmi ajándékot jófejségből, de így, hogy parancsra ajándékozzak, még az a minimális kedvem is elment az egésztől, ami volt...
2014. máj. 16. 08:42
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, előre mi volt megbeszélve, hogy volt kitalálva.

Azt értem, hogy a család besegít, összedobja a dolgokat. De az tényleg fura, hogy meg van parancsolva. Bár ha eleve így volt, hogy majd összedobjátok, akkor nem fura, hogy szólt, hogy akkor te a tortát vidd.

Egy tortáról van egyébként szó? Mert az talán belefér, főleg, hogy ketten vinnétek.

2014. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Előre semmi nem volt megbeszélve, annyi volt, hogy lesz, és várnak szeretettel. Ma meg azzal hívott fel, hogy akkor hogy ne kelljen csak nekik költeni...


Fejenként egy torta. Ez nem lényeg, mert megvettem volna szívesen. Nem az anyagi része zavar. Csak az, hogy esélyt sem ad választásra, és még ő sértődik meg.

2014. máj. 16. 08:45
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
jézus, ez tényleg elég parasztság, az ő eljegyzési ebédük és kiosztják, hogy mit vegyél.
2014. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7: Köszönöm, teljesen átlátod a problémámat! :)
2014. máj. 16. 08:47
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Többet és keményebbet intettem volna a "huginak". De olyat, hogy egy életre megemlegeti azt, hogy mikor utazzon más pénztárcájára. nem csak végtelenül neveletlen, de egy abszolút potyaleső, piti ember. Aki arra nem képes, hogy jól nevelten viselkedjen. ha valaki eljegyzést akar tartani, az a minimum, hogy ő állja, és ő finanszírozza.Nem utazik a szüleire, sem a tesójára, hanem maga fizeti. Aztán ha kap valakitől valamit, az örömmel megköszöni, de így.. Elég türelmes ember lehetsz, hogy ezt csak ennyivel reagáltad le.
2014. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Én ezt az összes többi "meghívottal" is megbeszélném. Nem vesz senki semmit, csak hozza az ajándékát, ami apróság, jelképes is lehet. Kész az eljegyzési buli.

Ha akar felhajtást, majd állja.

2014. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!