Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Manapság tényleg van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg van olyan, aki nem fél többszázezres jegygyűrűkkel a kezén rohangálni az utcán?

Figyelt kérdés

Nagymamám barátnőjének a füléből az egyetlen, családi örökség arany karika fülbevalóját tépték ki a füléből egyik nap, fényes nappal..

Hamarosan megkérem a párom kezét, a kérdés így jutott eszembe, és nem újgazdag embereket kérdezek, hanem olyanokat, akik 100-200ezres havival mondjuk jelentősnek tartják a jegygyűrűt, sokat áldoznak rá... nem féltitek, ha így van?

Én nem merek rá sokat költeni, 10-20ezer ft-nál többet...:(

25/F



2014. jún. 24. 22:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem az ára számít!

A lényeg hogy aranyból legyen és az arának az legyen a tökéletes gyűrű !

2014. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem kell ahhoz több százezerbe kerülnie egy gyűrűnek, hogy szép legyen, még ha aranyból is van.

Egyébként nem félnék, mert nem hiszem, hogy ránézésre sokan meg tudnák állapítani, ahogy a kezemen lévő gyűrű 20 ezer, 100 ezer vagy 500 ezer forintot ér.

2014. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
Én nem félek. Tegyük hozzá nem is az ország keleti részén élek...
2014. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%

Nekem van egy 49 grammos (tényleg) aranyláncom és azzal mindehol megfordulok. Igaz, olyan vastag, hogy ki sem tudnák tépni szerintem. De nem is próbálta az elmúlt 10+ évben senki. Pedig 16 évesen kezdtem hordani és lány vagyok. Soha nem féltem attól, hogy ellopnák, akkor sem, ha a fekete vonalakon villamosoztam, vagy buszoztam. Igaz, nem is mindig a póló felett van, mert direkt nem rakom ki, de látszik az a nyakam körül.


Az ilyen kitépősök kifejezetten temető környékén és öregekre szakosodó cigányok általában. mert az lassan reagál, meg nem fog utána futni.


Bár én pl. csak újságban olvastam ilyet, élőben sose hallottam senkiről pedig sok öregasszony ismerősöm van, meg rossz környékeken élőket is ismerek. Meg én is laktam olyan helyen.


A lánykérő gyűrűmben is nagyon nagyon igazi kő van, de azt is hordom. Az az igazság, hogy én attól jobban félek, hogy elhagyom bármelyiket, mint hogy kitépik/letépik. Bár ha kirabolják, akkor úgy is viszik pénzt, telefont, mindentm örül az ember, ha nem szúrják le, egy gyűrű nem oszt nem szoroz, nem azért fogják célba venni, hanem azért, mert pont rosszkor és rossz helyen van, amit nem lehet előre tudni. Kivéve, ha befordulsz egy sötét utcába a dzsumbuj környékén és nem zavar, hogy egy-két kapulaljban álldogáló alakon kívül, még egy ablakban sem látsz senkit. Akkor azért nem meglepő ugye.


A kitépősök, azok nyakláncra, esetleg fülbevalóra állnak rá, mert az a lényeg, hogy könnyen megragadja, és ahogy kitépi, már ott sincs. Gyűrűvel nem így megy, az szóra sem érdemes ebből a szempontból.

2014. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Azt megnézném, hogy egy ujjról hogy szedik le látványosabb verekedés nélkül. Fülit fülcimpáról még a könnyebbik eset, a gyűrűlopás ennél összetettebb. Egyébként környéktől függ, én sem a keleti felén élek. :) Ha valóban féltek, akkor egyrészt a jeggyűrűt nem muszáj mindig mindenhova viselni, pl. éjszaka munkából hazamehet el lehet rejteni. A drága jeggyűrű sem kritérium, mi több, szerintem ciki, mikor valaki ezt kötelességnek érzi. A lényeg, hogy szép és tartós legyen: ilyen gyűrű pedig már készül nemesacélból is.
2014. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
Eleve a világ legnagyobb baromsága drága ékszereket hordani.
2014. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a komoly, zöldkezes válaszokat!

Köszönettel várom a továbbiakat is! :))

2014. jún. 24. 23:20
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Ahhoz, hogy bármiféle drága ékszert feltételezzenek rajtad, már eleve az öltözékednek figyelemfelkeltőnek kell lenni. Ha én a szokásos farmer-blúz párosítás mellé mondjuk briliáns nyakéket tennék a nyakamba, szerintem még akarva sem tudnám meggyőzni az embereket arról, hogy nem a leggagyibb bizsu van rajtam. Kevés ékkövekhez valóban értő tolvaj rohangál az utcákon. Ha nem luxusautóból, méregdrága kosztümben száll ki a párod, lehet az eljegyzési gyűrűn hatalmas gyémánt, 100 emberből 99 cirkóniumnak fogja hinni.
2014. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

Én nem félnék ilyentől. Persze, ha éjjel kéne mennem valahova, akkor azért lehet, hogy nem venném inkább fel.

Szerintem az az idős hölgy könnyű prédának tűnt, ezért csaptak le rá. Egy fiatalra valószínűleg nem támadtak volna rá.

2014. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
28%

Figyelj ha belegondolsz az ember telefonja is 100E ft felett van.

A táskája tobb 10 E ft. Egy téli kabát szintúgy.. es memcsak a jegygyűrű a draga más ékszer is, vagy óra is 70E ft kb.

Szóval ilyentől félni hülyeség szerintem. :)

Jah és az ország keleti felében lakom.

2014. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!