Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van ez? Kinek mi jut?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Kinek mi jut?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy van olyan nő, akit 1 hét ismeretség után eljegyeznek, van akit 5- 10 év után sem? Ez min múlik? Vagy kin múlik?

Csak azt ne mondjátok, hogy aki szép, kedves, okos házias, jó az ágyban, jól megvannak-annál 1 hét...a többinél meg több idő, mert azt látom a környezetemben, hogy ez sincs így.



2014. júl. 16. 14:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A feleken, a körülményeken...
2014. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De konkrétabban...és mit lehet tenni, hogy az 1 hetesbe tartozzon nő...?
2014. júl. 16. 14:35
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az egy hetes mennyire komoly?
2014. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudod sok ember megérzi, hogy ez életre szólóm kapcsolat lesz/lenne. Valahol legbelül megérzi az ember, ha akkor nem is tudatosul benne.
2014. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Ja és hidd el, akit évek után jegyeznek el, az inkább komoly, mert nem a rózsaszín köd miatt van és megfontolt döntés áll a háttérben.
2014. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIT, pont ez a lényeg. Mellesleg komolyan egy felelőtlen, tartalmak nélküli lánykérésre vágysz? Mert 1-2 után ha megkérnek, az semmiképp sem megnyugtató, szerintem.
2014. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Az én kezemet 15 év után kérte meg a férjem. És boldogan mondtam igent... Ez nem a nőn múlik, hidd el. Az igaz, hogy a nő választ párt és nem a férfi, de a saját kezét senki nem tudja megkéretni. (Hacsak nem esik teherbe...)
2014. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát én egyáltalán nem szeretném, hogy valaki egy hét után megkérje a kezem, valószínúleg ki is rúgnám, mert szerintem csak egy idióta lehet :) Egy hét alatt nem lehet megismerni a másikat és szerintem borítékolható a válás az ilyen esetekben.
2014. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
az se jó hogy 1 hét után eljegyeznek valakit. szerintem ez komolytalan. 4-5 évig várni meg lehet hogy nekik így a jó.Én sem voltam eljegyezve, mi csak összeházasodtunk . Nem mindenki tart eljegyzést.
2014. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Arról viszont igenis tehet egy nő, ha hosszabb távon is benne marad úgy egy kapcsolatban, hogy nem kérték meg a kezét, közben meg ez minden álma. A kolléganőm szakított 4 év után , mert a pasija nem is utalt rá, hogy elvenné, vagy hosszabb távon tervezne vele. Ezután összejött mással, aki fél év után megkérte a kezét, azózta férjhez is ment és boldog. Ha egy nőnek nem elég az élettársi kapcsolat, tegyen ellene!
2014. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!