Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legszebb gyűrű? KÉP

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 25. 08:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a középső tetszik legjobban.
2014. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak ezekből lehet választani, akkor a jobb oldali.
2014. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
szerintem a középső
2014. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is a jobb oldali tetszik.
2014. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudok ezek közül választani. Viszont azt gondolom, a szépérzékünk genetika és nevelés kérdése, ezért nem bántalak.


Ha választanom kellene mégis, akkor a jobb oldalit tenném az ékszeres dobozba az esküvő utáni egy órán belül:D

2014. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%
Nem a kedvencem egyik sem, de ez ízlés kérdése, van akinek ezek a legszebbek, azt pedig csak te tudhatod, hogy a párodnak, melyik tetszene legjobban. De kérlek nézd meg, hogy általában milyeneket szokott viselni és ahhoz igazodj. Mert valamiért a férfiaknak ez nagyon nem szokott menni :)
2014. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
71%
Nekem is a jobb oldali tetszik. :) Kifinomultnak tartom. Édesanyámnak is hasonló van jeggyűrű kísérőnek. Az is nagyon tetszik. :) De nem akarom befolyásolni az ízlésed, szóval ne feledd, ezek itt csak vélemények, választhatsz mást. :)
2014. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%
középső :)
2014. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%
Nekem meg a baloldali tetszik a legjobban! :)
2014. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
32%

Bocsánat, arra nem gondoltam, hogy egy férfi is kérdezheti ezt!! A vőlegényem is elmondta, hogy ha nem én választottam volna ki, valami ilyesmit választott volna. Egy vásári kinézetű gyűrűvel meg eléggé el lehet az embert kedvetleníteni.


Nézd meg a ruháit! Van rajtuk napszemüveges macska? Van párducmintás gatyája? Ha mindkettőre nem a válasz, akkor ne ezeket válaszd, hanem egy nívósabb darabot:) Letisztultság a kulcs! Vidd el az egyik barátnőjét, vagy egy havernődet!

2014. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!