Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha esküvőről beszélünk mostaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esküvőről beszélünk mostanában szinte minden nap, várható, hogy hamarosan megkéri a kezem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha esküvőről beszéltek, az normális kapcsolatban azt jelenti, hogy házasságot akartok. Ehhez nem kell külön lánykérés. Kérdezz rá, hogyan gondolja és beszéljétek meg az esküvő időpontját.
2014. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Számomra egyáltalán nem. Nem beszélnék róla,mielőtt meglepem gyürővel
2014. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy gondolkozik a dolgon. De még nem garancia, azért legyél türelmes :)
2014. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Annak idején mikor én megkértem párom kezét nagyon megadtam a módját: A nap úgy indult, hogy elvittem vadászni a baráti társaságommal a bükkbe, igaz, hogy szegényke nem volt odáig a vadászatért, de akkor már tudta, hogy nekem nem szabad nemet mondani és ezt azóta is tudja.:) Utána elmentünk állatkertbe, majd egy romantikus italozás a kedvenc beerbike-os csapatom körében. Majd vacsorára elkészíttettem vele kedvenc ételemet, a savanyú báránybelsőség levest. Ezután megkértem a kezét, de nagy szerencséje, hogy jól sikerült a leves..Máskülönben lehet, hogy nem Ő élvezhetné most a társaságomat, hanem esetleg valaki más... Ha a te párod is esetleg előáll ilyen furcsának tűnő ötletekkel, számíthatsz a közelgő lánykérésre.
2014. szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát utolsó, lehet te nagyon megadtad a módját, csak te nem a párod kedvében jártál ezzel, hanem a saját magadéban...tényleg, miért is nem saját magad vetted el?? Párod is jobban járt volna.
2014. szept. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4. szerintem csak trollkodik.. :))

Mi is szoktunk errõl beszélgetni, meg más családtervezési kérdésekrõl, és szerintem megismertük már egymás gondolkodását ilyen téren. Viszont tudjuk azt, hogy nincsenek még meg a feltételek a családalapításhoz, konkrétan egyikünknek sincs önálló, állandó keresete. Majd lesz hamarosan, akkor elkezdhetünk komolyabban tervezni.

2014. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
keresetünk meg van mindkettőnknek, ház is ahol lakhatunk, tehát ha úgy vesszük minden megvan ami kell, a baba pedig még ráér, mert fiatal vagyok még hozzá, hogy gyerekem legyen(22). Viszont a kapcsolatunk az eleje óta stabil (persze néha összekapunk, de az normális). azért gondolkodtam el azon, hogy megakarja kérni a kezem, mert ő ilyenekről nem szokott beszélni, meg a menyasszonyi ruhákat is megnézette velem és azt is kiszámolta mennyibe kerülne az esküvőnk
2014. szept. 7. 15:07
 8/12 macikamacika válasza:
51%
A dolog 2 esélyes,lehet hogy tényleg tervezi a házasságot,de az is lehet,hogy csak le akar fektetni.(Ha ez nem történt volna még meg)
2014. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
majdnem 3 év alatt?? nem a XIX. században élünk már...
2014. szept. 8. 15:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ez esküvői ruhát is nézegettétek, az azért már jelent valamit, ez nem egy átlagos férfihobbi :-D


De amúgy ha egészséges a kapcsolat és minden rendben van, akkor lehet, hogy ez csak ennek a jele, hogy hosszú távon veled tervez és mindent szeretne előre megbeszélni akkor is, ha nem holnap lesz a leánykérés.


Szerintem ne nagyon készülj semmire, ne várj el semmi extrát, nagyon nagy szó (és minden házasságnál ezerszer fontosabb) az, hogy ennyire őszinte és jó a kapcsolatotok.


Aztán minden eljön, amikor el kell hogy jöjjön :-)

2014. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!