Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megszeretném kérni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretném kérni a párom kezét, ezt gyűrűvel vagy gyűrű nélkül?

Figyelt kérdés
Annyi mindent lehet itt is olvasni hogy bekattan az ember komolyan :-DD

2014. okt. 23. 20:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
59%
Gyűrűvel illene szerintem. Sok boldogságot!
2014. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is gyűrűvel:) Sok boldogságot!:)
2014. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Kísérőgyürűvel!!!!( köves). A karikagyűrűt majd együtt veszitek meg a lagzi előtt és az esküvőn huzzátok fel.
2014. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

NEM kell gyűrű, sem térdre borulás, különleges helyszín a magyar szokások szerint.

Az eljegyzésen szokás a karikagyűrű mellé adni kisérőgyűrűt a lánynak, és kaphat a fiú is egy pecsétgyűrűt a lánytól.

Ez a gyűrűvel való megkérés az amerikai filmek majmolása, és csak újabban divat egyes körökben.

Az is igaz, hogy a nők szeretnek ékszereket kapni. De ettől még ez NEM eljegyzés.

2014. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Gyűrű nélkül romantikusabb. Együtt meg majd megveszitek:)
2014. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Ja, jön itt a sok magyar ősanya, hogy gyűrű nélkül, mert majd megvesztek volna egy szaros gyűrűért, csak nem adott nekik a franc se, csak Maari, legyen oszt lákodalom vagy ne legyen?

És akkor másnak se legyen, csak mert nekik nem volt...

2014. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
6-os, nem tudom miről beszélsz:DD ősanya sem vagyok, meg már 3x kaptam gyűrűt, pedig sosem kértem-de rá se ránts:DD
2014. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Gyűrűvel.

Mi pl. nem tartottunk hagyományos eljegyzést, nem volt vacsora a családdal.

A párom megkérte a kezem letérdelve egy köves gyűrűvel, aztán bejelentettük a családnak. Ennyi. Én attól, hogy nem volt családi vacsora még nagyon is eljegyezve éreztem magam.

Az esküvőre készülve vettük meg a karikagyűrűket.

2014. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Gyűrű, fél térdre ereszkedés alap:) azt, hogy hol, milyen körülmények között, a te sarad, mert te ismered. Én pl az ilyen giccces nyilvános, éttermes stb lánykérést nem kedvelem, de lehet ő pont igen. Ezt neked kell tudni:)
2014. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem teljesen felesleges a gyűrű. Ha nem lenne a sok romantikus amerikai film, nem is jutna eszébe senkinek gyűrűvel indulni lánykérésre.


De ez teljesen a te döntésed. Ha akarod, adj neki gyűrűt. Ha meg anélkül szeretnéd, akkor tedd anélkül. Feltételezem, hogy nem ezen múlik, hogy igent mond-e a lány.


És sok boldogságot nektek.

2014. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!