Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérés/ eljegyzés mikor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérés/ eljegyzés mikor?

Figyelt kérdés

a barátom 22 én 21 éves főiskolás lány vagyok (23 évesen végzek), ő dolgozik.

Karácsonykor leszünk 2,5 évesek


ilyen esetben mikor esedékes, hogy megkérje a kezem?


szoktnk ilyesmiről beszélni (de nem konkrétan), hanem majd ha a feleség+férj, összeköltözés, gyerek, jövő ilyesmik :)


bár nem várom még, de szoktam rajta titokban gondolkodni, de szerintem nem vagyok felkészülve rá még, csak érdekel, hogy kinek mi erről a véleménye.köszönöm : )



2014. nov. 26. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem tudja neked megmondani, csak a barátod tudhatja, hogy ő mikor szeretné, ha szeretné. Van aki pár hónap után megkéri a bnőj kezét, és olyan is van aki vígan elvan eljegyzés nélkül is évekig. Nekem spec 1 év után kérte meg a párom a kezem, de csak 4 év után házasodtunk meg. Nem is akartuk előbb, mert fiatalok voltunk még.
2014. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy esedékes. Amikor mindketten akarjátok. Hiába "esedékes ", ha a fiú nem akarja. Nálunk is régen esedékes lett volna... De mégsem történt semmi.
2014. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Amint a kezedben tartod a diplomádat és még akkor is együtt vagytok, talán el lehet gondolkodni. Akkor már munkát is fogsz találni és együtt gyűjthettek az esküvőre. Mindketten fiatalok vagytok még, neked természetes, hogy eljegyzésen jár az eszed. Jó álmodozni róla, de semmi sem fog veszni, ha még vártok ezzel 2-3 évet és még jobban kiismeritek egymást :)
2014. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ha nem szeretné..nem tettem fel volna a kérdést. ő többet szokott a jövöbeli dolgokkal jönni, mint én, mert én nem szeretném ezzel elijeszteni és amúgysem vagyok olyan lány, hogy csak erről beszéljek:D


de köszönöm a választ. :)


amúgy azt vettem észre, hogy manapság a 4 év a etalon. bár persze nem általánosítok.. kinél, hogy :)

2014. nov. 26. 14:00
 5/20 A kérdező kommentje:
szerintem is jobb, ha kicsit több év áll a hátnk mögött..
2014. nov. 26. 14:01
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs esedékesség, de ha szándékai vannak szép gesztus lenne tőle akár mostanában is.

A lánykérés, a gyűrű annyit jelent hogy komoly szándéka van veled a jövőben. Téged szeretne majd házastársának és a gyerekei anyjának.

Azért jelent olyan sokat a nőknél a menyasszony státusz, mert menyasszonynak lenni azt jelenti hogy annyira szeret a párod hogy veled képzeli el az életét.

Tudom hogy ez nem minden gyűrűhúzás igazolja, de több melegség van abban ha valakit menyasszonyaként mutat be egy férfi mint a barátnőjeként.

A barátnő lehet több éves kapcsolat is, de lehet pár napos is....olyan lecserélhető hangzásra.

Ezért szeretik a nők a gyűrűt, mert ez komoly jelzés a külvilág felé.

2014. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igen :) ezt teljes egészében megfogalmaztad :) köszönöm :)
2014. nov. 26. 14:11
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tíz pont a hatosnak!
2014. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Minél többet beszél ő róla, magától, annál többet jár ezen az esze, és annál esélyesebb egy lánykérés. Mivel már régóta jártok, szerintem már benne van a levegőben, lehet megkéri a kezed Karácsonykor, de az is lehet hogy csak jövőre vagy 3 év múlva...
2014. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
lehet :D karácsonykor biztos nem :) ebben biztos vagyok...szerintem 3 évre sem..de ki tdja mit hoz a jövő. én rábizom..
2014. nov. 26. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!