Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom nemrég megkérte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nemrég megkérte a kezem, mégis félek hogy megcsal. Egyszer már megtette (bár szex konkrétan nem volt) és félek hogy újra megteszi. Van esély rá hogy kitart mellettem?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár elején párom megcsalt(nem feküdtek le egymással,de nekem már az is megcsalás ha csók és orális van.)3 hete szülinapomon megkérte a kezemet.Nagyon szeretem és anno megbocsátottam neki.De egy "kedves" ismerős újra a fülembe ültette a bogarat és elgondolkoztam mi van ha újra megteszi?

Van az ismerőseim között több olyan pár is akiknél valamelyikük félre lépett,és legtöbben azt mondják hogy azóta hogy történt a dolog,nem volt komolyabb veszekedés(és azokat a jeleket se érzékelték amit akkor mikor párjuk megcsalta őket),és talán jobb a kapcsoltuk mint volt.Bár azt is sokan mondták hogy ha egyszer megtette újra megteszi.Van e esetleg valakinek pozitív tapasztalata ezzel kapcsolatban,mármint hogy párja azóta megváltozott,nem történt meg újra stb.

Köszönöm a válaszokat


2010. febr. 25. 10:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Bizalom nélkül nem működhet egy kapcsolat sem.Ha nem bízpl meg benne,akkor az már elég baj.
2010. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha magad se vagy biztos a párkapcsolatodban én a helyedben elodáznám az esküvőt. Szerintem magadban, párodban se bízol eléggé.
2010. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Felejtsd el, hogy hozza mesz felesegul mostanaban.

A gyuru, az eljegyzes azert meg annyira nem komoly dolog, barmikor visszaadhatod.

Szerintem varj, ha jol erzed magadat vele, akkor maradj. De ha nem is vagy annyira boldog, akkor keressel mas baratot. En ugy tennek.

2010. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Ebbe nem lehet belelátni! 50-50 % az esély! Mindenesetre én nem kötném olyannal össze az életemet, aki már megcsalt! Nem számít, hogy meddig jutottak! Sosem fogsz bízni benne!
2010. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Áh, nekem ugyanez, csak annyi különbséggel, hogy csak levelezett. Rossz érzés, csak szenvedek, de már csak saját magam félelmei miatt. Valóban nem működik a kapcsolat bizalom nélkül. :(
2010. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
szerintem Te nem benne nem bízol igazából, hanem magadban :) ezen pedig 1 ember tud változtatni: Te. egyébként: ha akkor megbocsátottál neki (Te döntöttél így), akkor megbocsátottál. nyilván okod volt rá, hogy így dönts. viszont az esküvővel várjatok, amíg letisztázod Te is magadban ezeket a dolgokat
2010. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az előzőekkel. Viszont: múltkor megbocsátottál és azóta nem is történt semmi, szóval szerintem ne aggódj ezeken.. ha pedig újra észlelnél gyanús jelet, vagy megint megtörténne akkor egyből dobd ki. Több esélyt ne adj neki.. Még az lenne a kérdésem hogy ezt a múltkori esetet ő ismerte be, vagy honnan derült ki? Mert ha ő ismerte be akkor megbízhatóbb.
2010. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
utolsó vagyok, még annyi, hogy a rosszindulatú pletykkra ne hallgass! ha a férjem a pletyik 1/5-ét elhitte volna, nem lennénk házasok :) viszont a bizalom fontos. bizalmatlanságra ugyanúgy nem lehet egy házasságot építeni, ahogy sz@rból sem lehet habostortát csinálni :)
2010. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
bocs, nem utolsó, 10:47-es voltam, közben jött még 1 válasz.
2010. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%
váááá, 10:50-es...elcsesztem :P:P:P:P
2010. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!