Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tul korai meg? Baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tul korai meg? Baj, hogy ennyire felek es ossze vagyok zavarodva vagy normalis? 19/L

Figyelt kérdés

19 eves leszek most nyaron,a baratom 20..2evvel ezelott jottunk ossze,O az elso szerelmem nekem,es Neki is en...Ez a ket ev nagyon jo volt,vegig jol ereztuk magunkat egyutt,sokat utazunk,minden rendben volt/van...Persze voltak hullamvolgyek,de nem voltak nagy dramaink...Mindig mindent jol megoldottunk...Tegnap este megkerte a kezem...gyonyoru volt,tenyleg olyan alom... :) de nagyon megilyedtem...Nagyon felek..hiszen nagyon fiatalok vagyunk,es az elso szerelmeknek altalaban veguk van...es csak kesobb talaljuk meg az igazit..Altalaban..Vagy nem is tudom...hiszen nagyon fiatalok vagyunk meg...nem szamitottam erre...,es bem ertem magam...Egy nap telt el,de tele vagyok lelkiismeret furdalassal,es felelemmel..Szeretnem megbeszelni Vele,de csak unnepek utan jon haza a csaladjaval,igy O sincs itt...Igent mondtam,de felek..Ez normalis?Lanyok Ti mit ereztetek?Ennyi idosen szerintetek szabad belemenni?

Koszonom



2015. máj. 20. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy félsz, ez nem azért van, mert nem szeretnéd, hanem hirtelen felelősséggel kell gondolkoznod azon a vele való kapcsolatodon. Ilyen fiatalon ezzel mindenki így lenne. :)
2015. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Semmit sem muszáj, de ha jól megvagytok, úgysem kell félni. És évekig is lehet jegyben járni.
2015. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adri+ ***** válasza:
Még hazajön, átgondolhatod : viszont sok értelmét nem látom. Örüljél neki, hogy veled megtörtént elsőre A szerelem, És kapcsolat. Nekem mondta volna ezt az első kérőm - ha tudom, hogy van stabil háttere, és azt veszem ki a szavaidból, hogy neki nagyon is megvan, - első lettem volna, aki lelkesen b..
2015. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adri+ ***** válasza:
.. belemegy egy ilyen tuti kapcsiba! Minden úgy történik veled, mint egy hercegkisasszony álma. Mitől félsz? Hogy nem állod meg a helyed? Ugyan már. Csak lazán gondolkozzál és cselekedjél, ahogy eddig is tetted. 32, p
2015. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

19 voltam, mikor a férjemmel összejöttünk, ő pedig 20. Elsők vagyunk egymásnak. Nem törvényszerű, hogy minden első komoly kapcsolat szétmegy.


A kétségeid tejesen normálisak, a helyedben így én még jópár évig nem házasodnék, csak akkor, ha az már téged is örömmel tölt el.

2015. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!