Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok megkérné a kezeteket, de te már előtte kijelentetted, hogy nem házasodnál meg soha?

Figyelt kérdés
Egy elméleti kérdés, amiben a pár már stabil, hosszú kapcsolatban lenne és mindkét fél szeretné a másikat. Azonban az egyikük nincs oda a házasság intézményéért és szinte kizártnak tartja a dolgot, viszont szívesen élne élete végéig a párjával együtt házassági papír nélkül. Ti kerültetek már ilyen helyzetbe? Hogyan reagáltatok? Esetleg eltérnétek a gondolatotoktól és összeházasodnátok?

2015. jún. 2. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenben vagyok : soha nem akartam házasodni,de ebben a kapcsolatban megváltozott a véleményem,így igent mondtam.
2015. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod azt is, h te ennek nagyon örülsz és szívesen fogod hordani eme gyűrűt de maradjatok csak ennyiben, mert nem akarsz megházasodni.
2015. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy véleményen vagyok veled. Papír nélkül is lehet szeretni a másikat. :)

Beszéljétek meg, hogy ki miért gondolja úgy, ahogy.

2015. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de agglegény akarok maradni!

f/60

2015. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Szakítanék, mert ez nekem annyit jelent, hogy nem veszi komolyan, amit mondok.

Ilyen emberrel meg együtt élni sem akarok.

2015. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elméletben: Valószínűleg elfogadnám a gyűrűt, de megkérném, hogy maradjunk ennyiben. A szándékot értékelem, de tartsuk tiszteletben egymást, ha kizártnak tartom, nem engedek - a jegyesség kompromisszum. :)


Gyakorlatban: nálunk pont fordítva van, párom jelentette ki a kapcsolat elején, hogy ő biza nem házasodik. Én meg mondtam neki, hogy akkor ne számítson velem örökkön-örökkére, mert nekem meg fontos, és előbb-utóbb ebből köztünk feszültség lesz - persze nem zárva ki, hogy a kedvéért lemondok az "igényemről". :)

Végül ő gondolta meg magát, mostanra eldöntötte, hogy egyszer elvesz. :)

2015. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beszéltünk róla, mondtam, hogy nekem nem fontos a házasság, de egy gyűrűt azért szeretnék.

Amikor megkérte a kezem, habozás nélkül mondtam igent.

Most volt az egy éves házassági évfordulónk...

2015. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!