Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Te hogyan és mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan és mennyi idő után kérted meg a párod kezét?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év. Megkérdeztem tőle :D
2015. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

3 év után kérte meg a kezemet, azóta már a férjem. :)

Wellnessezni voltunk 3 napot és az első este kérte meg a kezemet.

2015. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Két év után. Kövezzetek meg, de irtó kanos voltam, és akartam valamit, amitől egyből bele megy és ez jutott eszembe. Persze
2015. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs az lemaradt hogy persze irtó boldog volt és azóta is jól megvagyunk. Tíz éve.
2015. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Sosem kérném meg egyiknek se. Házasodni felesleges és drága is... És általában deficittel száll ki belőle az ember.
2015. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
1 hónapon belül volt lánykérés, 1,5 év kapcsolat után esküvő.:-)
2015. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy hónap után kérte meg a kezem (igaz már évek óta ismertük egymást,csak nem voltunk kapcsolatban) négy éve vagyunk házasok :)
2015. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja,és vacsorázni vitt egy klassz helyre..utána beszálltunk a kocsiba ,és ott kérte meg a kezem :) Nagypn klassz volt :)
2015. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A második évfordulón. Skóciában voltunk nyaralni, este elmentünk vacsorázni egy elegáns helyre, ott történt. Az esküvő a 3. évforduló napján lesz. :) Már nem győzöm kivárni, nagyon izgatott vagyok. :D
2015. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!