Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meddig várjak még? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak még? Vagy inkább vessek ennek véget? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a barátommal, ez alatt az idő alatt 3x szétmentünk, de mindig visszataláltunk egymáshoz (mindig én kezdeményeztem). Kérdezgettem már, hogy mi a véleménye a közös jövőről, eljegyzésről, stb, de mindig csak azt a választ kaptam, hogy "majd ha megérdemled" vagy "majd ha lediplomázol". De közben meg gyerekvállalásról beszél, hogy majd mi lesz a baba neve, meg hogy a közös babánkról álmodott, stb. Én csak akkor szeretnék babát, ha már feleség vagyok, ezt neki is mondtam. Arra hivatkozott, hogy de sok pénz, drága, mire én azt mondtam, hogy egy papírt aláírni nem kerül semmibe.


Mostanában sajnos nagyon sokat veszekszünk, nagyon mélyponton vagyunk, elvesztettem a munkámat... Már annyit veszekedtünk, hogy a fejemhez vágta, hogy nem fog soha elvenni és csak azért él velem, mert nincs hova mennie.


Nagyon kikészültem lelkileg. Szerencsére már csak fél év kell és lediplomázok, utána találhatok egy normális munkahelyet (ismerősök már ajánlottak többet is, csak ugye nincs meg a papírom hozzá). Arra jutottam, hogy ha lediplomázok, utána még várok pár hónapot amíg talpra állok, után újra megkérdezem a páromat és ha még mindig leráz, akkor szakítok.


2015. nov. 9. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hat év nagy idő, de úgy látom elég nagy gondok vannak.

"fejemhez vágta, hogy nem fog soha elvenni és csak azért él velem, mert nincs hova mennie"

Persze neked kell dönteni, de ilyen hozzáállással én biztos nem pazarolnék több időt erre a kapcsolatra. Belefeküdnék a tanulásba és egyenesbe hoznám az életem, ő pedig menjen csak, ahova akar, vagy tud. Erőt neked!

2015. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mire vársz?

nem tudom hány éves vagy, de 6 év sok idő.


nincs hova mennie? nálad lakik?

ha igen, akkor mivel ilyen kis kedves, kib.....m mint macskát és mondanám, hogy ja bocsi, old meg aranyom.

2015. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mar megbocsass, de mi az istenert pazarolsz erre a bunko tirpakra egy percet is az eletedbol? Nyilvanvaloan egyaltalan nem tisztel, nem szeret, kenyelembol van veled, kihasznal es meg bant is. Mi a francnak akarnal hozzamenni egy ilyen taplohoz? Valami nagyon nincs rendben a fejeddel.. Jolesik aldozatnak lenni? Jolesik, hogy a pasid semmibe vesz? Kell a szenvedes? Akkor hajra.. mert annyira idiota csak nem lehetsz, hogy abban remenykedj, hogy ez valaha jobb iranyba fog valtozni..
2015. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem valaki azt mondaná 6 év után ( még ha csak indulatból is ), hogy " nem fog soha elvenni és csak azért él velem, mert nincs hova mennie " akkor biztos kiadnám az útját..Az elmondottak alapján nem pazarolnék időt erre a kapcsolatra. :( Meg mi az, hogy ha majd megérdemled ?! Ha a barátod tényleg akarna, akkor ilyenek szóba sem kerülnének. Szakíts vele, és keress egy olyan férfit magad mellé, aki tényleg szeret, és megbecsül téged.
2015. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Mar csak azert el velem, mert nincs hova mennie"


Az elso szakitasotok ota ez volt az egyetlen oszinte gondolata.

Miert akarod egy ilyen emberrel osszekotni az eletedet? Ennyire nem becsulod es tiszteled sajat magad?

2015. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én elveszlek akkor odaköltözhetek?nincs hol laknom:( :D:D


Ilyentől akarsz közös jövőt?Ez ugye nem komoly...

mivel ő annyira azért nem gondolja komolyan veled hogy elvegyen akkor mire vársz tényleg.

2015. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Mi a francnak akarnal hozzamenni egy ilyen taplohoz? "


Egyetemre jar de IQ a beka feneke alatt.

2015. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért, miért... mert szeretem... Tudom, hogy hülye vagyok emiatt, de az érzéseimet nem tudom irányítani... Ő volt az első komoly kapcsolatom... Egy szerető, érzékeny, visszahúzódó, csöndes ember volt...
2015. nov. 9. 11:08
 9/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Nézd, a szerelem egy dolog. Az egy része a kapcsolatnak. Elhiszem , hogy dilemmába vagy, mivel neked ez az első. És azt mindig nehéz lezárni.. Én is túl vagyok egy 6 éves kapcsolaton már. Hidd el nekem, van jobb..Mi értelme lenne, egy olyan emberhez hozzá menni, aki ennyire nem becsül meg ? Szülnél neki gyereket is, aztán majd talál valakit akihez oda cuccolhat, vagy szerelmes lesz tényleg, és akkor ott leszel tegyük fel 30 évesen elváltként, gyerekkel a nyakadon. Sosem lehet tudni kivel mit hoz a jövő, de amikor már ennyire égbe kiáltó, hogy hagyd a fenébe, akkor azt nem érdemes erőltetni. Ahogy már mondta is itt valaki, koncentrálj a tanulásra, és koncentrálj magadra.
2015. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mar bocs, de a 'de en ugy szeretem bruhuhu' nem kifogas. Attol meg, hogy szereted, meg nem kene elturnod, hogy labtorlonek kezeljen. 6 ev sok ido, lathatoan mar nem az az ember, mint regen. Tudod jol, hogy semmi jovoje, minek kinzod magad?


A szerelem egy dolog, attol meg nem kell szanalmasan naivnak es butanak lenni. Hagyd ott es kezdj uj eletet nelkule, majd keress valakit, aki megbecsul es nem csak arra tart, hogy kielje a frusztraciojat, meg legyen jhol laknia.. Ha meg nem teszed, akkor szenvedj csak tovabb.

2015. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!