Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 162 cm (+/-2 cm), vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

162 cm (+/-2 cm), vékony (sovány) lányok, mekkora gyűrű illik a gyűrűsujjatokra?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy statisztikai átlag, örülnék, ha lemérnétek, milyen méretű gyűrű illik rátok (a bal GYŰRŰSUJJRA)! Azt nem tudom, hogy a korosztály befolyásolja-e a méretet, de ha fontos, akkor 18-24 éves közötti megfelel. Annyit tudok csak, hogy akinek kell a gyűrű, elég kis keze van. Máshogyan nem lehet megtudni a méretet, különben oda az eljegyzési meglepetés.

2016. jún. 18. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a testmagasság nem áll arányban az ujjak méretével, van aki vékony és pici, mégis tömpe ujjai vannak, másnak meg vékony hosszúak.


Nincs neki gyűrűje? A legjobb, ha egy meglévő darabot "kölcsönveszel"

2016. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet valaki aki nagyon magas annak vékony ujja és aki kicsi és sovány annak vastagabb. Nekem pl a a középső ízületem nagy és emiatt lehet amúgy "zsírtalan" az ujjam, nem megy rá a vékonyabb gyűrű. Én is azt ajánlanám hogy nyúlj le egy gyűrűt amit használ, mert egy ilyen kutatással nem sokra mész:)
2016. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt a korábbiak, másrészt meg amikor én kaptam a gyűrűt, akkor úgyis kellett menni igazítani, hogy volt "kölcsönvett" mintagyűrű. Ugyan nem tudom, mekkora, felpróbálgattam jó néhány műanyag kis gyűrűt, amik fel voltak számozva, de nem jegyeztem meg, melyik jelzésű volt a jó. Viszont a vőlegényemnek mondták az ékszerésznél, hogy felesleges is a mintagyűrű, inkább vegyen egy nagyobbat (jah, nagyobbat, a hüvelykujjamról is simán lecsúszott, annyira volt nagyobb), mert az az ékszernek sem tesz jót, ha sokszor változtatják a méretét, és úgyse lesz tökéletes elsőre. Mondjuk, itt a gyűrű árában benne volt a méretre igazítás is, szóval ezért volt ilyen laza a kérdésben az eladó, gondolom.
2016. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bence_ ***** válasza:

Az egyik gyűrűjét leméred, elviszed magaddal.

Ez kb olya, hogy cipőt úgy akarsz venni kinek mekkora itt a lába.

2016. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt így baromi nehéz megmondani, az ujjméret nem feltétlenül súly és magassag függvénye. Amikor mi vittük igszításra a gyűrűmet az ékszerész azt mondta 52-es méret az atlagos a nőknèl, ezalatt pici.
2016. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ha nem találod el, úgyis örülni fog. Nálunk egyszeri méretreállítás benne volt az árban. Bár végül nem volt rá szükség.
2016. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!