Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudnátok nekem mondani olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engound kérdése:

Tudnátok nekem mondani olyat helyet ami eljegyzési helynek megfelel? Ami romantikus és egyben szép hely is .

Figyelt kérdés
Most leszünk nem sokára 3 évesek a barátnőmmel és ugy érzem hogy meg kell tennem ezt a lépést a kapcsolatunkban ! De sajnos nem találok megfelelő helyszínt

2016. júl. 21. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Város?
2016. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A férjem a Margitszigeten kérte meg a kezem. Tökéletes helyszín. :)

Eredetileg a zenélő szökőkutat nézte ki, de ott igen sok a turista. Ha nem zavar a szereplés, akkor hajrá!

Ha igen, akkor keress egy csendes helyet, és tedd meg ott.

2016. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek a tetejérő belátod az egész Dunakanyart, de más gyönyörű kilátók is vannak. Akadnak persze turisták, de nem sok. Felmásztok, szép a kilátás, és megkéred.

2016. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit elcsépelt, de az első randi helyszíne, vagy ahol először megláttad. (Attól függ, ez micsoda...)


Meg azt sem ártana tudni, hol laktok, legalább megyére leszűkítve. Mert most hiába írom, hogy Sopron gyönyörű, és a hűség városa, ha egyébként meg Szegeden laktok.


Egyébként pl. Tata. (Nekünk az is közel van, Pestről sincs messze vonattal se.) A tóparton egy romantikus séta... és van egy fal, tele hűség lakatokkal. Nekem az előtt kérte meg a férjem a kezem.

Mondta, hogy kár hogy nincs nálunk lakat. De mindegy, ez is jó lesz: aztán letérdelt, és megkért. :)

Egyébként már lassan mindenhol vannak ilyen lakatok, szóval csak megkeresed, hol van hozzátok közel.

2016. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én biztos annak örülnék, ha hazánkban kérnének meg, nem külföldi úton.

Akár az első találkozás vagy az első randi helyszínén. Vagy olvastam olyat, ahol az évforduló után pár nappal munkából jövet lett letámadva a lány - én például imádom a meglepetéseket, így ennek is örülnék nagyon. :)


De tudom, nem ez az átlag. :D

2016. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kecskemétiek vagyunk

Igen én is gondolkoztam már az első randi helyszínén , ami nálunk volt és a halastavunk előtt történt meg az első csók is.

Csak tudom hogy szereti a romantikus dolgokat és félek, hogy ez nem lenne neki az

Köszönöm az eddigi válaszokat , mindegyiket fontolóra veszem

Azzal nincsen semmi baj hogy Magyarországon hol van, úgy is szeret kirándulni legalább lenne indok rá hogy miért megyünk oda :)

2016. júl. 22. 07:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagymaros vagy Visegrád?

Nagymaroson van kilátó, ahonnan belátod az Dunakanyart, de a város is szép és rá lehet látni Visegrádra.

2016. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Balatonon, naplementében a tó partján vagy hajón este, vagy egy elegáns tóparti étteremben.

Mondjuk szerintem még az is szép, ha egy hőlégballonon kéred meg. :)

2016. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!