Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 5éve vagyunk párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5éve vagyunk párkapcsolatban a párommal, szeretjük egymást és úgy érzem, hogy mi már eggyütt maradunk. Szeretném ha a párom eljegyezne mert nagyon örülnék neki hogy mégjobban kötődünk egymáshoz, hogy célozzak rá hogy eljegyezzen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ő is szeretné mert mindíg mondja hogy én örökre az övé vagyok és nagyon szeret,más nem kellneki..mivel celozzak rá ? Szeretném ha 1 szintel fejjeb lépne a kapcsolatunk

2016. szept. 2. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Körülmények? Dolgoztok? Együtt éltek?

5 év alatt nem beszéltetek a közös jövőről, tervekről? Akkor éppen ideje.

2016. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem öt év után már kár ezen kattogni, ha eddig nem kért meg, akkor nem is fog.

Gondolom ennyi idő alatt kiderült, hogy ő hogy viszonyul a házassághoz. Ha neki ez nem fontos, mert csak pénzkidobás és/vagy egy darab papír, akkor ne erőltesd.


Szerintem aki nősülni akar, és megtalálja élete párját, az nem vár arra 5 évig, hogy megkérje, ha csak nem azért, mert még most sem töltötték be a 25 éves kort. De akkor is már rég ideje lenne összeházasodni.

2016. szept. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
50%
Egy ismerosom 7 ev utan megkerte a lany kezet miutan a lanyka sokat utalgatott az eljegyzesre 1 ev utan elvaltak. Kerdeztem h miert? A valasz ez volt. Ram eroltettek valamit amit ugy ereztem meg most nem akarom es ez meg pecsetelte a minndennapokat. Ha o nem kerdezi meg akkor te se celozgass ra a parod ha ugy erzi h itt az ido h felesegul vegyen megfogja kerni a kezed de az h raerolteted azzal mitol lesz jobb neked?! Szerintem semmivel te igaz boldog leszel de a parod ugy fogja erezni magat mint ha raraktal volna egy porazt legy turelemmel.
2016. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

5 év alatt nem beszéltetek még erről? Mármint arról, hogy ki hogy viszonyul ehhez az egész eljegyzéses-nagyfelhajtásos-esküvős-házasságos mizériához? Könnyen meg lehet, hogy őt nem érdekli ez a dolog és hidegen hagyja, épp ezért nem jegyzett el. Ha erre magátol nem érez késztetést, szerintem kár ráerőltetni.

Soha nem értettem egyébként a lányokat, akik "balhéztak" az eljegyzés miatt, aztán meg az esküvő miatt, hogy sokszor a férfi úgymond akarata ellenére is miert akarják mindenáron kicsikarni azt az eljegyzést a férfiból.. Szerintem gyűrű nélkül is tökéletesen ugyanúgy és ugyanannyira lehet szeretni a másikat, mint anélkül. Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

2016. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom mindjárt kiderül hogy 16 éves korotok együtt vagytok és nem dolgoztok hanem tanultok....
2016. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
24ek vagyunk és mind ketten dolgozunk,én nem a házasságot akarom ráeröltetni és nemis kell egyenlőre összeházasodni...én csak eljegyzést szeretném hpgy feljebb lépjen a kapcsolatunk az eskuvő még ráér
2016. szept. 2. 12:21
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

naiv dolog elhinni,hogy ő is szeretné.ha tényleg szeretné,akkor 5 éves kapcsolatban 24 évesen eljegyzett volna..

egyébként nem kell csöndben ülni,csak mert te vagy a nő.nyugodtan beszéld meg vele,hogy neked mik a terveid a jövőben és kérdezd meg,hogy neki mik? az eljegyzéstől amúgy nem nagyon lép fentebb a kapcsolat,hogyha semmi szándék nincs mögötte mert nem akartok még esküvőt

2016. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Johnny Bravo ***** válasza:
75%
Ezt a feljebb lepjen/szintet lepjen stb a kapcsolatunk dumat sosem értettem?!Mi ez?Valami számitogepes jatek hogy szintek vannak benne?!Ha most eljegyeznek akkor mi fog tortenni/valtozni?!Semmi....max annyi hogy 3napig a rozsaszin köd lebeg elotted....es aztan?!?Egy kapcsolat minőséget nem hiszem higy ilyen dolgpk hataroznak meg hogy eljegyzes meg eskuvo!
2016. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
A dzsoni fiúnak igaza van.
2016. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
8# azért van benne igazság lásd be. Persze nem arról van szó mikor eljegyzik egymást és 10 év múlva se házasok. De egy kapcsolatban igenis vannak szintek, egy normális kapcsolat tart valamerre. Szánalmasnak tartom mikor csak járogatnak évek múlva is, mert képtelenek elkötelezni magukat, csak beleülnek egy kapcsolatba és elvannak. (Igen az is szánalmas aki házas és csak a gyerek/hitel stb miatt van együtt vagy füvel-fával csalja a másikat de most nem ez volt a kérdés). Jelen esetben úgy tűnik hogy a pasi csak el van de esze ágában sincs elvenni.
2016. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!