Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fél év elég hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év elég hozzá?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ismeritek egymást látásból, sok a közös ismerősötök, így biztos vagy benne, hogy nem pszichopata. Egyszer csak elhív randizni, rögtön egymásba bolondultok, 1 hónap randizgatás után összeköltöztök, több nagy megpróbáltatáson keresztül mentek (az élet csapásain), mivel a munkát leszámítva, szinte mindig együtt vagytok, ismeritek egymás családját, barátait, jól kiismertétek egymást mostanra. Vannak dolgok, amikben nem értetek egyet, előfordul, hogy veszekedtek, de mindent megoldotok együtt. Gyakran szóba kerül az eljegyzés, házasság téma, a jövőtökre nézve összeegyeztethetők a terveitek, és együtt is terveztek. 28 évesen, ha mindketten úgy érzitek, hogy megtaláltátok egymást, szerintetek fél év járás (5 hónap együttélés) már elég hozzá, hogy egy megfontolt eljegyzésre sort kerítsetek? Az anyagi háttér megvan, lakás, autók, tartalék, egyikőtöknek jól kereső, biztos állása, másikotoknak kevésbé jól kereső, de élvezhető állása van. Kb 2 év múlva már gyereket szeretnétek. Ideális most már egy lánykérés a körülményeket tekintve?
2017. ápr. 18. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs erre visszaszámláló. Kívülállóként elég korainak tűnik, de ha tényleg úgy érzed, hogy igen, vele akarod leélni az életedet, akkor hajrá.
2017. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha úgy érzi az egyik fél, vagyis inkább mindkettő akkor igen. De ha ebbe a szituációba képzelném magam, akkor fékeznék egy nagyot, mert minden túl gyors lenne és betudnám ezt a lila ködnek. Ami nem baj, haladhat gyorsan a közös élet, de a házasság a nagy kérdések közt szerepel, oda én már ésszel megyek nem érzelmekkel. Ez pedig nálam 2-3 év kapcsolatot jelent mindenképp. Sőt, ez is kevés, de mindenki rohan manapság. De ez csak saját vélemény.
2017. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
"... jól kiismertétek egymást mostanra..." - aki olyan naiv felnőtt emberként, hogy félév után ilyet mond egy másik emberrel kapcsolatban, az még nagyon naivka a házassághoz. Egy élet kevés a másik teljes kiismeréséhez, nemhogy pár hónap. Nekem lekvárok több ideig állnak a kamrában. Félév utáni rózsaszínködben nem érdemes semmit tervezni még. Pláne nem gyereket vagy házasságot. De ez csak az én véleményem arról ÉN hogyan nem tenném. Hogy ti, hogyan cselekedtek, az már rajtatok áll.
2017. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fél év korainek tűnik, de itt csomó részlet kéne, pl milyen sorscsapásokat vészeltetek át, te ezáltal a kapcsolatot erősebbnek érzed-e, úgy érzed vele sok év múlva is el tudod képzelni az együttélést, stb.


Nem egy ismerősöm jegyezte el a menyasszonyát/mondott igent a lánykérésre fél év után. Szóval ha úgy érzed, nem a mi véleményünk fog számitani!


Sok sikert! ;)

2017. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Én mindenképp megvárnám a 2 évet legalább, ugyanis a kezdeti rózsaszín felhőt okozó hormonok termelődése kb annyi idő alatt már leáll, akkor pedig sokszor kiderül, hogy a másik nem is pont olyan mint amilyennek hittük. Ettől még eljegyezni lehet most, de én a házassággal és főleg a gyerekkel várnék még többet biztos ami biztos alapon.
2017. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem elég, nálunk 3 hónap után volt az eljegyzés, egy év után esküvő, együtt vagyunk azóta is, 15 éve. Nagyon hasonló volt a helyzetünk a leírás alapján, csak kevesebb pénzünk volt.
2017. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Egy tanarnom 2honap jaras utan ferjhez ment,20 es 18eves fiai vannak,jo a hazassaguk.


Ismerosom 10ev ismeretseg 2ev egyutteles utan ment ferjhez,3.hazassagi evfordulot a pasi mar mas novel toltotte,elvaltak.


Nincs szabaly,vagy egy iranyba fejlodtok vagy nem,vagy bekavar valaki vagy nem,vagy mindket fel akarja a kapcsolatot vagy menet kozben vmi vhol elcsuszik es az egyik vagy egyik sem akarja megjavitani.Neha azt gondolom a szerencsen is mulik h ki valaszt jol.Akar be is johet a tietek!

2017. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!