Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek hol es mennyiert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol es mennyiert lehet eladni egy 18 karatos arany jeggyurut?

Figyelt kérdés
milyen boltban, ha lehet budapesten
2010. máj. 18. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

3000ft- tól milliókig!

Talán valamit íj róla, hány gramm...

2010. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vaterán és egyéb aukciós oldalon is rengeteg ékszert adnak el,a bizsutól a többszázezres ékszerekig.
2010. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milliónyi ékszerüzlet vesz aranyat. Menj be egy bevásárlóközpontba, ott találsz kismillió ékszerüzletet. Szerintem a vatera, teszvesz erre nem túl jó, az ilyen értékes dolgokat kevésbé keresik. Vagyis az ember nem szeret így értékes dolgot vásárolni. Én két értékes órát próbáltam meg ott eladni, kutya nem érdeklődött, pedig féláron adtam volna, mert nálunk csak a helyet foglalja. Használva meg nem is voltak...
2010. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na, először is kérdeznék vmit. Ez az aranygyűrű valódi? nem valami olyasmi személytől vetted, aki gazdagnak titulálta magát, teli volt arannyal, fullos kocsi, és az út szélén állt, mondván (németül) h kifogyott az üzemanyag, s "értékes"arany gyűrűket ad el 2500 ft-ért benzinért cserébe?? A minap mi igy jártunk...utaztunk vidékre, és találkoztunk ewel a fazonnal...benzint nem tudtunk adni, mivel dizel a kocsi, aztán kérdezte h Forint?! mutatta a gyűrűjét, h lehet választani, adjunk 2500at..adtunk.örültünk..vittük is ékszerészhez, látásra azt mondta h a 24 karátos arany gyűrű 86 ezret ér... belecsöpögtette azt a vmit, aztán mondta h bocs, mégse..hamis.. pedig benne volt a gyűrűbe a próbaszám, a karátszám, minden...jól átvágott minket.. Szóval vigyázzatok :)
2010. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem, en angliaban vettem, es valodi
2010. máj. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!