Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan/hol kértétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/hol kértétek meg a barátnőtök kezét?

Figyelt kérdés
Mik voltak a reakciók?:)
2019. jún. 13. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Hogyha nem baj akkor nőként válaszolok. Egymást egy fesztiválra való kitelepülés szervezése miatt ismertük meg. Utána minden évben legalább hétvégére lementünk erre a fesztiválra ha szabit nem is tudtunk kivenni hogy egész hétre menjünk. Mivel volt házasságkötő sátor ezt is minden évben meglátogattuk és "összeházasodtunk". Aztán amikor már aktuális volt a házasság akkor itt kérte meg a kezemet is miután megtörtént a poén házasságkötés. Mondott mellé egy tök aranyos megsiratós beszédet is.

Annyira nem ért meglepetésként, elég egyértelmű volt, hogy egy nap majd valószínűleg ezen a fesztiválon kéri meg a kezem. De természetesen örültem neki meg kisírtam a szemeimet, hogy milyen aranyos és mennyire szeret. Ja és nyilván igent mondtam. :)

2019. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Derwer ***** válasza:
100%
A Tátrában, a Lomnica csúcson.
2019. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus 20. A tüzijàték alatt, majdnem 9 éve .:) Természetesen igen volt a válasz.:)
2019. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Szintén nőként válaszolok. A miénk egyáltalán nem volt romantikus,de nekem a legszebb emlékeim közé tartozik. 3 hónapos terhes voltam nagyon nehéz terhességem volt. A munkahelyen folyamatosan hánytam,alig vártam,hogy haza érjek. Férjem is ott dolgozik, szóval tudta,hogy pocsékul vagyok.Itthon rám jött a migrén rettenetesen fájt a fejem besötétíttem mindent és az ágyban vegetáltam. Majd pár óra múlva jött haza,beköszönt csinált nekem vacsit, aztán bebújt mellém a takaró alá.Folyamatosan mondtam neki, hogy mennyire elegem van már a munkámból közben éreztem, hogy valamit felhúz az ujjamra. Megnéztem. Erre feltette a kérdést, hogy leszek-e a felesége? Váratlanul ért,de rögtön igent mondtam, aztán kérte, hogy én is húzzam fel az ő ujjára a gyűrűt,mert magának is vett. Aztán a nagy izgalom hatására kimentem hányni. 😁😁 Az egész éjszakát átbeszélgettük és, akkor választottunk ki a kislányunk nevét. Azóta már a kistesóját várom. 😃
2019. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!