Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet Budapesten olcsóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten olcsóbb karikagyűrűt venni nem átlagos ujjméretre?

Figyelt kérdés

Sima, klasszikus sárga arany karikagyűrűt szeretnénk. Viszont sajnos nekem 56-os a gyűrűméretem, a páromnak 72-es, ami már extra.


Az egyik üzletben 350 ezer forintot kalkuláltak, de akkor inkább egy anyacsavart húzunk az ujjunkra, mert ez piszok drága.


Ötletek?



2020. jan. 7. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
A józsefvárosi piacon a cigányoktól.
2020. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha aranyból kell....

Vadásszatok használtan a Vaterán, mi 50-60 000 körül adtunk el pár éve.

2020. jan. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod, milyen üzletben kérdeztétek, de egyszerű, sima ötvöst kérdeztetek, vagy csilivili ékszerüzletet? Előbbi jóval olcsóbb.
2020. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 56-os teljesen átlagos, simán kivitelezhető. A 72-es lehet, hogy extrább, de nem gondolom, hogy beszerezhetetlen lenne.

Próbáld meg az úristenházasodunk.hu-t, ők elég jó ár-érték arányban dolgoznak. Mi a női gyűrűbe köveket szerettünk volna, amiben ők nem jók, de a sima karikákkal szerintem nem lehet gond.

2020. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyszerű sima ötvöst nem kérdeztünk, ezt az árat amit fent említettem egy ékszerüzletben mondták nekünk és azt is, hogy az 52-62 az átlag méret, a miénk extra.


Az uristenhazasodunk.hu-t néztem már én is, tervezzük, hogy valamelyik héten bemegyünk hozzájuk érdeklődni.


Viszont sajnos - részemről biztosan - nem jöhet szóba, hogy a Vaterán vagy bárhol máshol vegyünk gyűrűt, mert ebben abszolút azon a véleményen vagyok, hogy olyan gyűrűt húzzunk egymás ujjára, ami más kezén még nem volt, hiszen az a miénk, véleményem szerint.


Ha 150-160 ezer forintból meg tudjuk úszni, én már boldog leszek, de a 350 ezret sokallom.

2020. jan. 11. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Kolleganőmék aliexpressen rendeltek gyűrűt, kapaszkodj meg: 600 ft-ért!

Most komolyan....tök szép a gyűrűje, nincs vele semmi gond az égadta világon.

Ez csak egy szimbólum, nem számít mennyibe kerül...

komolyan mondom , amikor meghallom, hogy valaki vagyonokat költ egy tárgyra egyszerűen nem értem...nem értem miért,mire jó ez...de nyilván lehet úgy vannak vele, hogy családi örökség lehet egy ékszer stb stb hát nem tudom.

Mindenki maga dönti el, viszont azért írtam ezt le neked, hogy lásd ilyen is van, és komolyan én meg nem mondtam volna, hogy kolleganő gyűrűje 600 ft volt..:)

szóval hajrá..! :D azért nézegessétek meg olcsóbb helyeken is.. ;)

2020. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5: Hát ha az anyacsavar is felmerült, akkor nem értem ezt a dolgot, hogy se a nem arany, se a használt nem felel meg.

Nyilvánvalóan az aranytartalmat és az üzlethelyiség és vállalkozás fenntartásának díját kell megfizetni, az ékszerészmunka töredéke az árnak.

2020. febr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tessék itt van, Google elsőre kiadta, 72-es gyűrű 53 000 Ft.

[link]

2020. febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Anpárom ujja 68-as, az enyém 54-es. Bőven rendelhető lett volna nagyobb méret is mindkettőnknek. Nem a készletet kell nézni, a próbagyűrűket mi is max kisujjra tudtuk kb. felvenni, hanem hogy mit tudnak rendelni. Sok pici üzletben csak azt tudják adni, ami ott éppen náluk van. Ezeket kerüljétek. :)

Nekünk a karika páros 185 ezer forint volt fehéraranyból, a nőiben 10 db pici gyémánttal. Sima karikákat 100 alatt meg lehet úszni.

Egyébként mindenki máshogy gondolkozik erről. Mi éppen úgy, hogy ez egy olyan dolog, ami a házasságunk végtelenségét szimbolizálja. Ha fog, megkopik, eltörik, kiesik a kő, stb., az nekem rossz omen, rossz érzés. Legalább életem végéig tartson ki úgy, hogy hordom is, nem csak a szekrényben áll. Ezt értelemszerűen meg kell fizetni. Kérdés ki mennyit szán rá. Valakinek csak 2 karika, amit sosem fog hordani. Akkor megértem az olcsó anyagokat.

Egyébként én őrzöm a nagyim eljegyzési gyűrűjét. Nem jó rám, de nekem ajándékozta még életében, őrzöm és nagyon jó ránézni alkalmanként. A karikát eltemettük vele.

2020. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!