Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre nem fehér ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre nem fehér ruha?

Figyelt kérdés
Csak polgári esküvőnk lesz, két tanuval. csak formalitás.... Púder rózsaszín nadrág - fehér blúz szettben gondolkodom egy szép magassarkúval, és a szetthez illő blézerrel. szerintetek nagyon para lenne nem fehérben lenni? Ti mit vennétek fel? Párotokra mit adnátok? Ha nem menyasszonyi ruhában mentetek férjhez és/vagy nem fehérben, utólag nem hiányzott? első esküvőm lesz, remélem az utolsó is egyben 😁
2020. jan. 10. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Én egy bézs színű nyári ruhában voltam. Eredetileg egy fekete koktélruhát vettem erre az alkalomra, de mindenki lebeszélt, hogy rossz ómen. Így is tönkre ment a házasságunk, mehettem volna a feketében. :-)
2020. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! A farmer+Marvel póló nálunk is téma volt egy ideig.. 😂😂 fekete a gyász színe :D tényleg érdekes lehet, mit gondolhatnak, mit gyászolsz? 😂
2020. jan. 11. 08:06
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, mit gondolnak? A fekete elegáns szín és hozzám tartozik.
2020. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én királykékben leszek. A párom szülei meg fognak pukkadni, viszont pár száz évvel ezelőtt még a kék volt az esküvői ruha színe. Szóval én mondhatom, hogy MÉG KONZERVATÍVABB vagyok!

Egyébként azért kék, mert az a szín áll nekem a legjobban :D

2020. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nővérem fehér szoknya és felsőben volt, kis bolero/blézerrel, nem volt az a nagy alsószoknyás menyasszonyi ruha a polgárin. Azt csinálsz, amit akarsz.
2021. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!