Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ceremónián az "Akarod-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ceremónián az "Akarod-e hitvesedül" kérdésre az egyik fél NEM-mel felel. Volt már erre példa? Mi történt ezután?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Az életben minden is volt. Megszakad a szertartás, tisztázzák, hogy valóban nincs -e szándék, ha bebizonyosodik, akkor násznép hazamegy, ők meg utólag tisztázzák a helyzetet.
2022. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Voltam ilyen esküvőn. Anyakönyvezető elzárta szertartást. Hiába mondtam a haver hogy viccelt. Ott nem lehet. Fél év múlva kaptak új időpontot.
2022. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

"Hiába mondtam a haver hogy viccelt."

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hát ez rohadt nagy lehetett :D

2022. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Elmondta a násznép előtt, hogy nemet mond, mert a kedves vőlegény félrebaszott, ezért nem kelnek egybe, de nem akarja, hogy elvesszen a pénz, ezért megtartja a lagzit.


A legklasszabb nő volt akkor a szememben, akit valaha láttam.

2022. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
4# az se semmi.
2022. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemet mond valamelyik fél lezárják a szertartást, új időpont kell stb.
2022. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

4. Nem volt értelme. Úgyis vesztették rajta. Te adnál nászajándékban pénzt ha össze se házasodnak? Sőt. Mindenki díszmagyarba vágja magát és készül a napra erre ott derül ki hogy nem is lesz összeadás...biztos sokan becsapva érezték magukat. Hányan mentek haza? Én akkor mint vendég haza is mentem volna. Hiszen azt a párnak szántam a naszajadnekot. Nem a násznép tehet róla hogy ez lett a helyzet.

Szóval szerintem nem bátor volt a lány hanem átverte az embereket mert önző volt és pénzt akart. Veszteséges lett volna de ez ilyen. Le kellett volna mondani.

2022. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
7-es, te hol olvastad, hogy elkérte a nászajándékot? A 4-es annyit írt, hogy "megtartja a lagzit" = lesz egy buli este, ahol egy hajadon nő lesz a házigazda. Kit csapott be ezzel?
2022. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

#8: Nem egészen ez volt leírva. "ezért megtartja a lagzit." Nem bulit mondott, hanem lagzit.

Legjobb mielőbb tisztázni a helyzetet és nem mellébeszélni.

2022. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetve van a lagzi, nem érdemes lemondani. Egy egész násznépre való kaja + esküvői torta buggyanna meg.
2022. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!